چرا باید در همایش آمادگی آزمون آسکی شرکت کنیم؟

OSCE Classes

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]

شرکت در آزمون بورد، استرس بسیار زیادی دارد. اینکه می‌دانیم تمام آینده شغلی ما طی این آزمون مشخص می‌شود، قطعا فشار زیادی را به ما وارد خواهد کرد. کنترل این فشار کار بسیار دشواری است و شکی در این موضوع نیست. پس چطور باید خودمان را برای موفقیت در آزمون بورد آماده کنیم؟ البته با این وجود، علیرغم اینکه قسمت کتبی آزمون بورد دشواری زیادی دارد، اما بخش شفاهی و عملی قطعا ما را به چالش می‌کشد. همانطور که می‌دانید، به این بخش، آزمون آسکی می‌گویند که پس از اعلام نتایج آزمون کتبی فرصت اندکی دارید تا برای آن آماده شوید. در این میان همایش آسکی ، دوره آسکی و کتب آسکی وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. اما واقعا چه دلیلی وجود دارد که این یک یا دو روز ارزشمند را در همایش آسکی سپری کنیم؟

[fusion_button link=”https://drsharif.org/osce-landing-page” text_transform=”” title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”blue” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”3d” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]تخفیفات گروهی ثبت نام همایش آسکی – کلیک کنید![/fusion_button]

یک روز فرصت طلایی

خب، مهم‌ترین مشکل آزمون آسکی، فرصت کمی است که برای آمادگی آن وجود دارد. در حقیقت شما زمانی که آزمون کتبی را پشت سر گذراندید، نتایج از طرف وزارتخانه منتشر میشود،

اما زمانی که متوجه شدید در آزمون کتبی قبول شده اید ، یک فرصت کوتاه دارید تا خودتان را برای آزمون آسکی آماده کنید این فرصت ، فرصت  طلایی شما محسوب می‌شود. روزی که دیگر برای شما تکرار نخواهد شد و سرنوشت شما را می‌سازد. فرصتی که اگر در آن نتوانید بهترین تصمیم را بگیرید، یک سال دیگر را باید برای آن تلاش کنید و شاید حتی درگیر کار و فعالیت شده و آن را سالیان سال به عقب برانید.

این روز واقعا جایی برای خطا ندارد. تصمیمی که در این فرصت کوتاه بگیرید و تمرینی که در این مدت انجام می دهید، آینده شغلی شما را می‌سازد. ضریب خطا در این روز واقعا باید صفر باشد و در نهایت قادر به گرفتن بهترین تصمیم‌گیری باشید.

گزینه‌های زیادی برای این فرصت پیش روی شما وجود خواهد داشت. به عنوان مثال می‌توانید در کتابخانه، منابع مختلف را بررسی کنید. یا از اینترنت، ویدئو‌های آموزشی را دانلود کرده و با آنها تمرین نمایید. برخی دیگر ترجیح می‌دهند با دوستان خود مشورت کنند و برخی دیگر در منزل از روی مطالب خودشان مطالعه می‌کنند. اما مساله مهم این است که هیچ کس دقیقا نمی‌داند در آزمون آسکی چه اتفاقی می‌افتد.

[fusion_button link=”https://drsharif.org/osce-landing-page” text_transform=”” title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]ثبت نام آزمون آسکی با تخفیف های بی نظیر – کلیک کنید![/fusion_button]

چرا باید در همایش آمادگی آزمون آسکی شرکت کنیم؟

یکی از گزینه‌های پیش روی شما در این روز سرنوشت ساز، شرکت در همایش آسکی است. شما می‌توانید در این همایش شرکت کنید و آن را تضمینی برای موفقیت خود بدانید. اما واقعا دوره آسکی و کلاس آسکی چه کمکی به ما می‌تواند بکند. مزیت این کلاس‌ها در چیست و چرا باید یک روز فرصت طلایی خود را صرف این دوره‌ها کنیم؟ قطعا هزینه این کلاس‌ها آخرین گزینه‌ای است که به آن می‌اندیشید، زیرا مهم‌ترین چیز، زمان شماست که باید به خوبی سپری شود.

در نتیجه باید مزایای این دوره‌ها را به خوبی بررسی کرد و در انتها به این نتیجه رسید که آیا شرکت در کلاس آسکی مفید است یا نه؟ خب با وجود تمام مزایایی که در ذهن شما ممکن است نقش ببندد، نهایتا باید به این پرسش پاسخ داد که چرا شرکت در همایش آمادگی آزمون آسکی برای ما مفید است. در اینجا قصد داریم تا به شما نشان دهیم که چرا باید در این همایش شرکت کرد.

  1. زیرا رتبه‌های برتر قبول شده در آزمون آسکی دوره‌های قبل، شرکت در همایش آسکی را به شما توصیه می‌کنند.

هیچ چیز بهتر از تجربه کارایی ندارد. همانطور که گذشته‌گان ما می‌گویند، اگر به تجربه کسی عمل کنی، انگار که به اندازه او عمر کرده‌ای. قطعا گاهی برای شما هم پیش آمده که یک راه را با موفقیت کامل پشت سر گذاشته‌اید. حال می‌خواهید تجربه موفقیت خود را با دیگران سهیم شوید. شما همه تلاش خود را می‌کنید تا فرد دیگری که در مسیر مشابه شما قرار گرفته را از مسائل، مشکلات و روش درست پیمودن راه آگاه کنید.

[fusion_button link=”https://drsharif.org/osce-landing-page” text_transform=”” title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”3d” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]تضمین قبولی در آزمون آسکی – کلیک کنید![/fusion_button]

در مورد شرکت در همایش آسکی نیز قضیه دقیقا به همین ترتیب است. کسانی که پیش‌تر در این آزمون شرکت کرده‌اند، اکثرا ثبت نام در کلاس آسکی را توصیه می‌کنند. بر طبق آمار به دست آمده، اکثریت قریب به یقین رتبه‌های اول آزمون آسکی، در این روز سرنوشت ساز، دوره آسکی را ترجیح داده‌اند.

خب قطعا منطق به ما توصیه می‌کند همان کاری را انجام دهیم که دیگران چندین بار انجام داده‌اند و به نتیجه هم رسیده‌اند. در نتیجه بهترین اتفاق ممکن این خواهد بود که فرصت طلایی خود را صرف شرکت در همایش آسکی کنید. به این ترتیب موفقیت شما نیز مثل افراد دیگر تضمین خواهد شد.

  1. زیرا اکثر هم رشته‌های شما در کلاس آسکی شرکت می‌کنند و شما می‌توانید از تجربیات یکدیگر بهره‌مند شوید.

در دوره آسکی شما کنار افرادی مشابه خود قرار خواهید گرفت. افرادی که دقیقا قرار است راهی که شما می‌خواهید بپیمایید را بروند. از قدیم گفته اند که دو چشم بهتر از یک چشم کار می‌کند. شما ممکن است از نظر خودتان نقطه ضعفی نداشته باشید. این در حالی است که شاید دیگران در شما بتوانند نقاط ضعف را پیدا کنند و ببینند.

به این طریق شما می‌توانید به هم دوره‌ای‌های خود کمک کنید و از آنها کمک بگیرید. اشتراک‌گذاری تجربیات در این دوره‌ها بسیار به چشم می‌خورد. افراد مختلف در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و از تجربیات هم استفاده می‌کنند. گاهی ممکن است این تبادل تجربیات در زمینه اطلاعات شغلی باشد و این اطلاعات می‌تواند به شما در زمینه آزمون آسکی کمک کند.

از طرف دیگر همیشه در مورد آموزش گروهی، مطالب زیادی را از کودکی شنیده‌اید. این مساله بر هیچ‌کس پوشیده نیست که آموزش گروهی در این آزمون از آموزش انفرادی بسیار بهتر است. چرا که نگاه بالینی، مخصوصا زمانی که در کنار همکاران و هم رشته‌ای‌های متخصص خود قرار بگیرید بهتر شناخته و درک می شوند.

  1. زیرا می‌توانید خودتان را برای قرار گرفتن در شرایط آزمون آسکی آماده کنید.

 

[fusion_button link=”#” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”3d” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”fa-phone fas” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]دریافت مشاوره رایگان 66908000[/fusion_button]

بیشترین سختی آزمون آسکی، جدید و ناشناس بودن آن است. تا به حال چنین آزمونی را پشت سر نگذاشته‌اید و اصلا در مورد اطلاعاتی ندارید. تنها می‌دانید که این آزمون، شفاعی و عملی است. به غیر از این اطلاعات خاصی در دست شما نیست و همین مساله بر ترس شما می افزاید.

این ترس به دلیل ناشناس بودن مساله است. همانطور که در کودکی از تاریکی می‌ترسیدیم و با روشن شدن روز که همه چیز مشخص می‌شد، دیگر شب فضایی که در آن قرار داشتیم، اصلا ترسناک نبود. همایش آسکی دقیقا همانند یک روشنایی در دل ظلمات شب است.

شما اصلا نمی‌دانید حتی محیط فیزیکی این آزمون به چه شکل است. به همین دلیل قطعا از آن می‌ترسید و قطعا نمی‌دانید که باید روی چه قسمتی تمرکز بیشتری بگذارید. از این رو بهترین موقعیت برای شما مشاوره با فردی خواهد بود که این ها را پشت سر گذاشته و با محیط آزمون آسکی آشنایی کامل دارد.

در کلاس آسکی از اساتیدی دعوت شده که شناخت کامل روی مراحل مختلف آزمون آسکی دارند. به همین دلیل آنها قادر هستند تا شما را با محیط آزمون و مسائلی که قرار است با آنها رو به رو شوید، آماده کنند. این بهترین نوعی از آمادگی خواهد بود که به خودتان دیده‌اید. آنها کاری می‌کنند که ناشناخته های آزمون شفاف و هویدا گردد و با آسایش خاطر روی قسمت‌های خاصی از این آزمون متمرکز شوید.

  1. زیرا در دوره آسکی ، رتبه‌های برتر و اساتید برجسته‌ای حضور دارند.

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، بهترین راه برای شناخت آزمون و موفقیت در آن، مشورت با فردی است که یک بار این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته و از تک تک پیچ و تاب‌های این جاده سخت آگاه است. در دوره آسکی از اساتید برجسته و رتبه‌های برتر دوره‌های آسکی استفاده شده است.

این افراد یک بار تجربه شرکت در این آزمون را داشته‌اند و می‌توانند این آزمون را برای شما به تصویر بکشند. آنها دقیقا می‌دانند شما با چه چالشی رو به رو هستید و از چه مشکلاتی رنج می‌برید. به همین دلیل می‌توانند به شما همزاد پنداری کنند و به کاهش استرس شما کمک نمایند.

  1. زیرا دوره آسکی عصاره‌ای از تمامی مطالب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما منتقل می‌کند.

خب قطعا مطالبی که باید برای آزمون آسکی آماده کنید، بسیار گسترده هستند. یکی از مشکلاتی که متقاضیان شرکت در آزمون آسکی را دچار مشکل می‌کند و آنها را به چالش می‌کشد، گستردگی مطالب است. مطالب آنقدر گسترده هستند که واقعا متقاضی نمی‌داند باید از کدام بخش آغاز کند و به کجا برسد. همین مساله باعث شکست بسیاری از افراد می‌شود. بسیاری اصلا نمی‌دانند باید چه مطالبی را دوره کنند و همین باعث شکست‌شان می‌شود.

اما در دوره آسکی ، مطالب به صورت کامل، چکیده و مختصر و مفید آموزش داده می‌شود. به این ترتیب دیگر لازم نیست شما نگران این باشید که چه مطالبی را دوره نمایید. شما در این همایش به خوبی شما را راهنمایی خواهید شد. موسسه رهپویان شریف گام به گام همراه شما خواهد بود.

در نتیجه با حضور در این دوره شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیشترین بهره وری را داشته باشید. این دوره‌ می‌تواند آینده شغلی شما و زندگی‌تان را رقم بزنند. در نتیجه بهتر است پیش از شرکت در آزمون بورد، در مورد شرکت در همایش منحصر بفرد آسکی موسسه رهپویان شریف پیشرو باشید.

نظر شما در مورد شرکت در این دوره‌ها چیست؟ آیا شما برای آزمون سال جدید در این آزمون شرکت می‌کنید؟ به نظرتان نقاط ضعف و قوت این آزمون‌ها در چیست؟

[fusion_button link=”https://drsharif.org/osce-landing-page” text_transform=”” title=”” target=”_blank” link_attributes=”” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”3d” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]چرا باید در همایش آسکی شرکت کنید؟ – کلیک کنید![/fusion_button]

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

سوالات خود را در بخش دیدگاه‌ها از ما بپرسید. پشتیبانان ما خیلی سریع به آن پاسخ می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *