رشته جراحی عمومی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته جراحی عمومی

رشته جراحی عمومی

موسسه رهپویان شریف رشته جراحی عمومی را به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار علوم پزشکی مورد توجه قرار داده و سال هاست که محصولات و خدمات خود را به پزشکان محترم این رشته ارائه می دهد.

موسسه رهپویان شریف در زمینه چاپ و نشر کتب آمادگی آزمون های ارتقا و بورد تخصصی در رشته جراحی عمومی فعالیت دارد. این موسسه انواع خدمات آموزشی خود را در راستای یاری رسانی به پزشکان متخصص محترم ارائه می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن به مطالعه متون و مراجع اصلی رشته بپردازند.

درسنامه های رشته جراحی عمومی از مهمترین مراجع اصلی مطالعه برای آمادگی در آزمون های ارتقاء و بورد است. همچنین راهبرد دیگر موسسه رهپویان شریف برای مرور خلاصه مطالب موجود در رفرنس های اصلی رشته، پاسخ تشریحی به سوالات آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته است.

بنابراین شما داوطلبان محترم در رشته جراحی عمومی، می توانید با کمک محصولات متنوع آموزشی موسسه رهپویان شریف به گنجینه ای غنی از منابع اصلی آزمون های ارتقاء و بورد رشته دسترسی داشته باشید.

منابع محصولات رشته جراحی عمومی موسسه رهپویان شریف

محصولات رشته شالوده تنظیم آخرین ویرایش منابع آزمون‌های ارتقاء، گواهینامه و دانشنامه تخصصی تعیین شده از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی بوده که شامل موارد زیر است:

 • ویرایش یازدهم Schwartz 2019
 • ویرایش بیستم Sabiston 2022 و یک سری فصول جدید اعلامی
 • ویرایش سیزدهم Maingot 2019

کتب رشته جراحی عمومی

 • کتب کیمیا هوشمند (1401)
 • کتب اکسیر
 • کتب مرور سریع

آزمون های رشته جراحی عمومی

 • آزمون PMP
 • آزمون RPI (شاخص عملکرد دستیار)

فیلم ها و فلش کارت رشته جراحی عمومی

 • فلش کارت
 • فیلم آسکی
 • فیلم رهبورد2022

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب اکسیر رشته جراحی عمومی (جلد 1)

دمو کتاب سیمیا رشته جراحی عمومی (جلد 2)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این پکیج شامل کتب کیمیا هوشمند، مرور سریع، فلش کارت، اکسیر و فیلم رهبورد (15 ساعت فیلم و پادکست رایگان) است.

کتب کیمیا هوشمند

کتب کیمیا هوشمند (1401):ویژگی اصلی سری کتب کیمیا هوشمند، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور است. این مجموعه کتب قابل ارائه از طریق اپلیکیشن موسسه بوده و به عنوان کتب کیمیا هوشمند شناخته شده است.

کتب کیمیا

این مجموعه کتب شامل درسنامه‌های تالیفی است که توسط رتبه‌های برتر، اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر علوم پزشکی کشور، ترجمه و تالیف شده است. در این کتاب، تمامی سوالات آزمون های ارتقا و بورد 5 سال اخیر جمع آوری شده است. از آنجایی که بررسی میزان یادگیری هر مبحث نیازمند تست زدن و مشاهده سوالات آزمون‌های سال‌های گذشته است سوالات براساس مباحث طبقه‌بندی و در پایان هر مبحث مطرح شده است با توجه به این نکته مهم که پاسخ‌های تشریحی به سوالات میتواند همانند درسنامه به افزایش یادگیری پزشکان کمک نماید.

کتب اکسیر

کتب اکسیر، مجموعه سوالات آزمون‌های ارتقا و بورد ۱۰ سال اخیر می‌باشد. لذا داوطلبین محترم علاقمند به کسب موفقیت در آزمون‌های ارتقا و بورد در مرحله تثبیت مطالعات خود میتوانند جهت تمرین بیشتر از مجموعه سوالات نهایت بهره را ببرند. در این دسته‌بندی، پاسخ‌های کاملا تشریحی، توسط رتبه‌های برتر و اعضا هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر آماده شده است. با مواجه‌شدن با سوالات متنوع و بررسی عمیق پاسخ‌ها، تسلط بر مباحث افزایش می‌یابد. در این کتب به مباحث پرتکرار اشاره می‌شود، بنابراین داوطلبین دارای محدودیت زمانی می‌توانند در سریعترین زمان ممکن و به سادگی نمونه سوالات مباحث پرتکرار در آزمون‌های گذشته را بررسی نمایند. این مجموعه کتب علاوه بر ایجاد آمادگی برای آزمون‌های ارتقا و بورد، به بهترین شکل ممکن قابلیت استفاده برای کسب موفقیت در ازمون‌های داخلی و درون بخشی پزشکان را نیز فراهم می‌سازد.

کتب سیمیا

کتب سیمیا شامل گنجینه سوالات طبقه‌بندی‌شده سال‌های قبل برای آزمون‌های فوق تخصصی بوده که بر اساس مبحث جداسازی شده است. این مجموعه کتب جهت آمادگی برای دانشنامه فوق تخصصی است که در اختیار پزشکان عزیز قرار می‌گیرد. پزشکان محترم علاقمند به کسب موفقیت در آزمون فوق تخصص به خاطر داشته باشند که جهت مرور مباحث و یادآوری مطالب از مجموعه کتب کیمیا بهره برده و از مجموعه کتب سیمیا به منظور آشنایی بیشتر با سوالات آزمون فوق تخصص، ارزیابی خود و پی‌بردن به نقاط ضعف و قوت خود و نتیجتا دسترسی ساده‌تر به مجموعه سوالات با توجه به فرصت باقیمانده تا زمان برگزاری آزمون استفاده نمایند.

کتب مرور سریع

کتاب‌های مرور سریع خلاصه‌ای از نکات مهم منابع آزمون‌های ارتقاء و بورد است. نکات مطرح در این کتابها: مطالبی که امکان و احتمال طرح سوال از آنها بالاست. نکاتی که بخاطر سپاری آنها سخت بوده و بعد از چندین بار مرور نیز امکان فرار بودن آنها از ذهن داوطلب بالاست. نکات سخت و پیچیده، اما مهم که فهم آنها به وسیله طراحی جدول‌ها و الگوریتم‌ها راحت‌تر است. بنابراین در چند هفته پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می‌توان از کتاب‌های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

کتب آسکی

این کتاب شامل مجموعه ای از سوالات است که برای مرور جامع بر مباحث مهم جهت آمادگی برای آزمون آسکی تهیه شده است.

فلش کارت

این محصول در اپلیکیشن شریف قابل استفاده می‌باشد و دارای سوالات متنوع و تالیفی می‌باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت‌های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می‌باشد و هدف از آن امکان مرور و تثبیت به خاطرسپاری و سریع نکات مهم در فرصت کم، آشنایی با نمونه سوالات سالهای اخیر و شیوه طراحان سوال و مد نظر قراردادن مطالب ریشه‌ایی و تغییرات رفرنس است.

کتب کیمیا هوشمند

کتب کیمیا هوشمند (1401):ویژگی اصلی سری کتب کیمیا هوشمند، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور است. این مجموعه کتب قابل ارائه از طریق اپلیکیشن موسسه بوده و به عنوان کتب کیمیا هوشمند شناخته شده است.

آزمون RPI

بهره گیری از تجربیات رتبه های برتر، آشنایی با چالش های پیش رو و شیوه جدید طراحی سوالات در سال های اخیر، مزیت این آزمون هاست.

آزمون PMP

موسسه رهپویان شریف اقدام به ارائه آزمون های شبیه سازی شده PMP/KFP نموده است. این آزمون ها از طریق سامانه وزارت بهداشت برگزار می گردد.

فیلم آسکی

تمامی کارگاه های آمادگی برای آزمون آسکی رشته جراحی عمومی که توسط موسسه رهپویان شریف از سال 1395 تاکنون برگزار شده، در قالب فیلم کارگاه آسکی ارائه می گردد.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید