موسسه رهپویان شریف رشته جراحی عمومی را به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار علوم پزشکی مورد توجه قرار داده و سال هاست که محصولات وخدمات خود را به پزشکان محترم این رشته ارائه می دهد.

رشته جراحی عمومی

موسسه رهپویان شریف در زمینه چاپ و نشر کتب آمادگی آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی در رشته جراحی عمومی فعالیت دارد. این موسسه انواع خدمات آموزشی خود را در راستای یاری رسانی به پزشکان متخصص محترم ارائه می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن به مطالعه متون و مراجع اصلی رشته بپردازند.

درسنامه های رشته جراحی عمومی از مهمترین مراجع اصلی مطالعه برای آمادگی در آزمون های ارتقاء و بورد است. همچنین راهبرد دیگر موسسه رهپویان شریف برای مرور خلاصه مطالب موجود در رفرنس های اصلی رشته، پاسخ تشریحی به سوالات آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته است. بنابراین شما داوطلبان محترم در رشته جراحی عمومی، می توانید با کمک محصولات متنوع آموزشی موسسه رهپویان شریف به گنجینه ای غنی از منابع اصلی آزمون های ارتقاء و بورد رشته دسترسی داشته باشید.

منابع محصولات رشته جراحی عمومی موسسه رهپویان شریف

محصولات رشته شالوده تنظیم آخرین ویرایش منابع آزمون‌های ارتقاء، گواهینامه و دانشنامه تخصصی تعیین شده از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی بوده که شامل موارد زیر است:

 • ویرایش یازدهم Schwartz 2019
 • ویرایش بیستم Sabiston 2017
 • ویرایش سیزدهم Maingot 2019

کتب رشته جراحی عمومی

 • کتب کیمیا هوشمند (1401)
 • کتب اکسیر
 • کتب مرور سریع

آزمون های رشته جراحی عمومی

 • آزمون PMP
 • آزمون RPI (شاخص عملکرد دستیار)

فیلم ها و فلش کارت رشته جراحی عمومی

 • فلش کارت
 • فیلم آسکی
 • فیلم رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب اکسیر رشته جراحی عمومی (جلد 1)

دمو کتاب سیمیا رشته جراحی عمومی (جلد 2)

این پکیج شامل کتب کیمیا هوشمند، مرور سریع، فلش کارت، اکسیر و فیلم رهبورد (15 ساعت فیلم و پادکست رایگان) است.

کتب کیمیا هوشمند (1401):ویژگی اصلی سری کتب کیمیا هوشمند، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور است. این مجموعه کتب قابل ارائه از طریق اپلیکیشن موسسه بوده و به عنوان کتب کیمیا هوشمند شناخته شده است.

کتب اکسیر: این کتب یک مجموعه غنی از سوالات آزمون های سال های گذشته رشته است، پاسخ های تشریحی این کتب، به مرور سریع نکات مهم رفرنس های اصلی رشته کمک می کند.

فیلم رهبورد: مجموعه رهبورد شامل هزاران ساعت ویدیو و پادکست است که توسط زبده ترین اساتيد و پس از شناسایی نکات کلیدی و سرفصل های پر تکرار در آزمون های بورد و ارتقا تهیه شده تا داوطلبين گرامی بتوانند در کمترین زمان نسبت به مرور و یادگیری مطالب اقدام نمایند.

فلش کارت: فلش کارت موسسه رهپویان شریف از طریق اپلیکیشن موسسه ارائه می شود، فلش کارت رشته جهت مرور سریع مطالب، و ذخیره سازی آنها در حافظه بلند مدت کاربرد دارد.

کتب مرور سریع: چکــیده نکات مهم رفرنس در مرور سریع های رشته جراحی عمومی ارائه شده است. این کتب در ابعاد کوچک به چاپ رسیده است.

کتب سیمیا: مجموعه سوالات آزمون های ارتقاء و بورد فوق تخصص رشته به همراه پاسخ تشریحی آنها در کتب سیمیا ارائه شده است.

فیلم آسکی: تمامی کارگاه های آمادگی برای آزمون آسکی رشته جراحی عمومی که توسط موسسه رهپویان شریف از سال 1395 تاکنون برگزار شده، در قالب فیلم کارگاه آسکی ارائه می گردد.

آزمون PMP: موسسه رهپویان شریف اقدام به ارائه آزمون های شبیه سازی شده PMP/KFP نموده است. این آزمون ها از طریق سامانه وزارت بهداشت برگزار می گردد.

آزمون RPI:بهره گیری از تجربیات رتبه های برتر، آشنایی با چالش های پیش رو و شیوه جدید طراحی سوالات در سال های اخیر، مزیت این آزمون هاست.