رشته داخلی

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته داخلی به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. رشته داخلی از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات داخلی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته داخلی به قرار زیر می باشد :

Harrison’s Principles of Internal Medicine/ Braunwald, Eugene / Mc Graw Hill / 2018

فیلم آموزشی رشته داخلی

مجموعه فیلم های آموزشی رشته داخلی

فیلم های آموزشی رشته داخلی توسط اساتید رتبه برتر و هیئت علمی تدریس می شود. در مجموعه فیلم های آموزشی مطالب کلیدی و مهم رفرنس، تجهیزات و الگوریتم ها آموزش داده می شود. این سری از فیلم های آموزشی دارای سطح علمی بالایی است و ابزاری بسیار مناسب جهت آمادگی آزمون های مختلف پزشکی می باشد.

فیلم های آموزشی رشته داخلی

مجموعه کتب کیمیا رشته داخلی

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

لیست کتب کیمیا رشته داخلی
کتاب سوالات آزمون ارتقا و بورد

مجموعه کتب اکسیر رشته داخلی

مجموعه کتاب های اکسیر گنجینه ای از سوالات آزمون های ارتقا و بورد تخصصی سال های گذشته به همراه پاسخ های تشریحی است. این مجموعه کتابها برای رشته های مختلف پزشکی به صورت اختصاصی گردآوری شده است و ابزار مناسبی است که داوطلبان علاقه‌مند به کسب موفقیت در آزمون را برای آمادگی کامل، کمک می‌کند.

لیست کتب اکسیر رشته داخلی
فلش کارت رشته اطفال

فلش کارت رشته داخلی

اپلیکیشن فلش کارت ارتقا و بورد براساس جدیدترین رفرنس ها طراحی شده است. این اپلیکیشن شامل تشخیص‌ها، درمان‌ها، اندیکاسیون‌ها، کلیه گلوگاه های امتحانی، مشاهده سوال و جواب کوتاه به صورت مجزا می‌باشد. اگر می خواهید تمامی مطالب مهم را در مدت کم مرور کنید، پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن فلش کارت است.

فلش کارت‌های آمادگی آزمون
همایش و کلاس رشته اطفال

همایش (کلاس) آسکی رشته داخلی

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی) جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار می‌کند. این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می‌گردد.

همایش (کلاس) آسکی

فیلم آسکی رشته داخلی

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی)  جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند.این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاههای علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می گردد.

فیلم آسکی رشته داخلی
آزمون آنلاین

آزمون های آنلاین رشته داخلی

آزمون های آزمایشی پذیرش دستیار تخصصی سال 98 شامل 11 مرحله آزمون آنلاین و حضوری به صورت مبحثی،مروری و جامع می باشد.

آزمون های آزمایشی آنلاین

سوالات آزمون ارتقا رشته داخلی

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

کتاب ارتقا رشته داخلی