رشته داخلی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی و پذیرش دستیار فوق تخصصی در رشته داخلی

موسسه رهپویان شریف در رشته تخصصی داخلی محصولات و خدمات متنوع و منحصر به فردی را ارائه نموده است.

دستیاران گرامی با بهره‌مندی از این محصولات در کمترین و کوتاه‌‎ترین زمان، آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون‌های ارتقاء، گواهینامه و دانشنامه تخصصی کسب خواهند نمود. این محصولات شامل کتب، فلش کارت، آزمون، فیلم و پادکست‌های آموزشی است که بر اساس آخرین منابع اعلامی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می‌باشد و هر ساله بروزرسانی ‌های لازم، با توجه به تغییرات رفرنس صورت می‌پذیرد.

لازم به ذکر است محتوای علمی محصولات بسیار جامع و کامل بوده و برای کلیه دستیاران از سال اول تا سال آخر دستیاری قابل استفاده می‌باشد.

همچنین با توجه به اینکه بسیاری از متخصصین این رشته، بعد از موفقیت در آزمون بورد تخصصی، متقاضی شرکت در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی می‌باشند، موسسه رهپویان شریف مجموعه کتب سیمیا را نیز ارائه نموده است.

این مجموعه کتب شامل سوالات 10 سال اخیر آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی همراه با پاسخ تشریحی کامل می‌باشد. کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون در رشته‌های تخصصی ریه، قلب و عروق، خون و سرطان بالغین، روماتولوژی، غدد درون ریز و متابولیسم بالغین، گوارش و کبد بالغین، نفرولوژی و عفونی با مطالعه این کتب آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون کسب خواهند نمود.

منابع محصولات رشته داخلی موسسه رهپویان شریف

رفرنس محصولات و خدمات رهپویان شریف در رشته داخلی به شرح زیر می باشد:

 • Harrison’s Principles of Internal Medicine 21st Edition 2022

انواع محصولات و خدمات رشته داخلی موسسه رهپویان شریف

 • کتب رشته داخلی
 • کتب کیمیا هوشمند (1401)
 • کتب اکسیر
 • کتب مرور سریع
 • سیمیا
 • کتب آسکی

آزمون های رشته داخلی

 • آزمون PMP
 • آزمون RPI

فیلم ها و فلش کارت رشته داخلی

 • فلش کارت
 • فیلم آسکی
 • فیلم رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا رشته داخلی (جلد 27)

دمو کتاب اکسیر رشته داخلی (جلد 2)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

پکیج محصولات رشته داخلی شامل کتب کیمیا هوشمند، مرور سریع، فلش کارت، اکسیر و مجموعه رهبورد (40 ساعت فیلم و پادکست آموزشی رایگان) است.

کتب کیمیا

این مجموعه کتب شامل درسنامه‌های تالیفی است که توسط رتبه‌های برتر، اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر علوم پزشکی کشور، ترجمه و تالیف شده است. در این کتاب، تمامی سوالات آزمون های ارتقا و بورد 5 سال اخیر جمع آوری شده است. از آنجایی که بررسی میزان یادگیری هر مبحث نیازمند تست زدن و مشاهده سوالات آزمون‌های سال‌های گذشته است سوالات براساس مباحث طبقه‌بندی و در پایان هر مبحث مطرح شده است با توجه به این نکته مهم که پاسخ‌های تشریحی به سوالات میتواند همانند درسنامه به افزایش یادگیری پزشکان کمک نماید.

کتب اکسیر

کتب اکسیر، مجموعه سوالات آزمون‌های ارتقا و بورد ۱۰ سال اخیر می‌باشد. لذا داوطلبین محترم علاقمند به کسب موفقیت در آزمون‌های ارتقا و بورد در مرحله تثبیت مطالعات خود میتوانند جهت تمرین بیشتر از مجموعه سوالات نهایت بهره را ببرند. در این دسته‌بندی، پاسخ‌های کاملا تشریحی، توسط رتبه‌های برتر و اعضا هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر آماده شده است. با مواجه‌شدن با سوالات متنوع و بررسی عمیق پاسخ‌ها، تسلط بر مباحث افزایش می‌یابد. در این کتب به مباحث پرتکرار اشاره می‌شود، بنابراین داوطلبین دارای محدودیت زمانی می‌توانند در سریعترین زمان ممکن و به سادگی نمونه سوالات مباحث پرتکرار در آزمون‌های گذشته را بررسی نمایند. این مجموعه کتب علاوه بر ایجاد آمادگی برای آزمون‌های ارتقا و بورد، به بهترین شکل ممکن قابلیت استفاده برای کسب موفقیت در ازمون‌های داخلی و درون بخشی پزشکان را نیز فراهم می‌سازد.

کتب مرور سریع

کتاب‌های مرور سریع خلاصه‌ای از نکات مهم منابع آزمون‌های ارتقاء و بورد است. نکات مطرح در این کتابها: مطالبی که امکان و احتمال طرح سوال از آنها بالاست. نکاتی که بخاطر سپاری آنها سخت بوده و بعد از چندین بار مرور نیز امکان فرار بودن آنها از ذهن داوطلب بالاست. نکات سخت و پیچیده، اما مهم که فهم آنها به وسیله طراحی جدول‌ها و الگوریتم‌ها راحت‌تر است. بنابراین در چند هفته پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می‌توان از کتاب‌های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

کتب آسکی

کتب آسکی داخلی رهپویان شریف در سه جلد و در مباحث گوارش، ریه و خون و انکولوژی به چاپ رسیده است.

فلش کارت

این محصول در اپلیکیشن شریف قابل استفاده می‌باشد و دارای سوالات متنوع و تالیفی می‌باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت‌های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می‌باشد و هدف از آن امکان مرور و تثبیت به خاطرسپاری و سریع نکات مهم در فرصت کم، آشنایی با نمونه سوالات سالهای اخیر و شیوه طراحان سوال و مد نظر قراردادن مطالب ریشه‌ایی و تغییرات رفرنس است.

فیلم رهبورد

فیلم رهبورد، راهبرد رهپویان شریف برای شما پزشکان محترم رشته داخلی است تا بتوانید از طریق هزاران ساعت فیلم و پادکست به مطالعه متون رفرنس دست یابید.

فلش کارت

ویژگی اصلی فلش کارت رشته، قابلیت ارائه آن از طریق اپلیکیشن موسسه است. بنابراین در هر شرایطی و از طریق تلفن همراه خود می توانید به خلاصه متون مرجع دسترسی داشته باشید.

کتب کیمیا هوشمند

کتب کیمیا هوشمند (1401):کیمیا هوشمند رشته داخلی مجموعه ای 30 جلدی از کتب کیمیا به همراه 40 ساعت فیلم و پادکست است. این کتب درسنامه های رفرنسهای رشته را در اختیار دارد.

آزمون PMP

موسسه رهپویان شریف اقدام به ارائه آزمون های شبیه سازی شده PMP/KFP نموده است. این آزمون ها از طریق سامانه وزارت بهداشت برگزار می گردد.

آزمون RPI

رتبه های برتر آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته در طراحی سوالات این آزمون ها مشارکت داشته اند. بنابراین از طریق شرکت در این آزمون ها میتوانید با چالش های سال اخیر آزمون ها آشنا شوید.

فیلم آسکی

فیلم آسکی از کارگاه های آمادگی برای آزمون آسکی تهیه شده است.

تماس با همکاران ما

واحد مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

واحد تحقیق و توسعه

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

واحد ارسال و مراسلات

خدمات پس از فروش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید