سری کتب اکسیر

سری کتب اکسیر

معرفی کتب اکسیر جهت آمادگی آزمون سال (1401)

همانطورکه مستحضرید موسسه رهپویان شریف برندی معتبر و پیشگام در ارائه خدمات آموزشی به داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های ارتقاء و بورد است . این موسسه با سابقه ای درخشان، همواره طرح های نوین خود را به پزشکان  ارائه نموده است. در این مقاله قصد داریم شما را با سری کتب اکسیر به عنوان یک محصول منحصر به فرد از موسسه رهپویان شریف آشنا کنیم.

سری کتب اکسیر گنجینه ای از سوالات طبقه بندی شده آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی بر اساس مباحث رفرنس های اعلام شده از سوی سازمان سنجش است.

معرفی اجمالی ساختار کتب اکسیر

سری کتب اکسیر را می توان مکمل کتب درسنامه محور موسسه رهپویان شریف، از جمله کتب کیمیا هوشمند دانست. در کتب کیمیا هوشمند، مباحث رفرنس های اصلی مورد تدریس قرار گرفته است. در صورتیکه درسنامه ها را مطالعه کرده اید و بدنبال تثبیت بیشتر مطالب در ذهن خود هستید، می توانید به کتب اکسیر مراجعه کنید. همچنین، این کتب به گونه ای طراحی شده است که در صورتیکه فرصت کافی برای مطالعه کامل رفرنس ها را نداشته اید، بتوانید با مراجعه به این کتب با کلیدی ترین و پر اهمیت ترین مطالب که در قالب سوالات آزمون ارتقا و بورد سال های گذشته مطرح شده، آشنا شوید.

کتب اکسیر، سوالات آزمون های 10 ساله گذشته ارتقا و بورد را بصورت طبقه بندی و مبحثی گردآوری کرده است.  این سوالات به صورت تشریحی پاسخ داده شده و می تواند مرجعی معتبر برای آمادگی در آزمون باشد. بنابراین شما داوطلبان محترم می توانید با مطالعه سری کتب اکسیر موسسه رهپویان شریف، مطالب مهم آزمون ارتقاء و بورد  را در ذهن خود تثبیت کنید.

سری کتب اکسیر در رشته های زیر به چاپ رسیده است:

رشته های پکیج کتب اکسیر (1401) نیز به شرح زیر می باشد:

گوش، حلق و بینی، قلب، عفونی، طب اورژانس، زنان، روانپزشکی، داخلی، جراحی عمومی، پاتولوژی، بیهوشی، اورولوژی، اطفال، ارتوپدی، پوست

  تکلیف داوطلبین آزمون بورد و آسکی 99 چیست؟ چالش های آمادگی آزمون بورد و آسکی سال جاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *