پس از نصب اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف، مراحل ورود را به بصورت زیر طی کنید:

۱- ابتدا وارد اپلیکیشن شوید:

۲- در صفحه ی زیر، شماره موبایل خود را وارد فرمایید:

توجه:
الف: در زمان استفاده از اپلیکیشن، باید به اینترنت متصل باشید.
ب: در زمان استفاده از اپلیکیشن، حتما از استفاده از هر نوع فیلترشکن یا VPN اجتناب فرمایید.
ج: لطفاً همان شماره ی موبایل را وارد فرمایید که در زمان خریدن کتابها یا ویدیوها به موسسه اعلام کرده بودید. دسترسی به محتوای هوشمند، بر اساس شماره موبایل شما فراهم شده است یعنی چنانچه شماره موبایل دیگری را وارد کنید، امکان اسکن QR های موجود در کتب را نخواهید داشت. (جهت افزایش امنیت اطلاعات، فقط به همان شماره موبایل دسترسی داده شده است)
د: دسترسی به کتب صرفا بر روی یک دستگاه (موبایل تا تبلت) فراهم است و چنانچه بخواهید بر روی دستگاه جدیدی وارد شوید، دسترسی به دستگاه قبلی قطع می شود.
ه: چنانچه قصد دارید از شماره موبایل دیگری برای بهره گیری از محتوای هوشمند استفاده کنید، موارد را طی تماس تلفنی به اطلاع کارشناسان موسسه رهپویان شریف برسانید تا شماره موبایل شما را در سامانه تغییر دهند.

آموزش ورود به اپلیکیشن

۳- حالا وارد صفحه زیر خواهید شد. در این صفحه، کلید «رمز یکبار مصرف» را بزنید تا یک کد چهار رقمی از طریق پیامک برای شما ارسال شود. پس از دریافت کد، آنرا در کادر «رمز عبور» وارد کرده و کلید «ورود» را بزنید.

توجه:
الف: زمان استفاده از «رمز یکبار مصرف» دو دقیقه است.
ب: معمولا رمز یکبار مصرف در کمتر از چند ثانیه برای شما ارسال می شود اما چنانچه به هر دلیلی (مثلا اختلال در سیستم های مخابراتی همراه اول، ایرانسل و… و یا خارج شدن شما از محدوده آنتن دهی یکی از اپراتورها) پیامک به دستتان نرسید، با کارشناسان موسسه رهپویان شریف تماس بگیرید تا شماره موبایل شما که در سامانه ثبت شده است را به شماره دیگری تغییر دهند.

آموزش ورود به اپلیکیشن

۴- شما پس از ورود به اپلیکیشن، با صفحه اصلی را به شکل زیر خواهید دید:

آموزش ورود به اپلیکیشن