فیلم های آسکی 97

همایش آسکی

 

MF

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی)  جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند.این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاههای علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می گردد.هدف از برگزاری همایش OSCE (همایش آسکی)، آشنایی داوطلبان با نمونه سوالات سالهای گذشته و مراحل آزمون شفاهی بورد و همچنین بهره گرفتن از مشاوره اساتید جهت رفع اشکال می باشد.

در همایش OSCE (همایش آسکی) اساتید ، کلیه نکات ضروری و مهم و کلیدی که داوطلب جهت کسب موفقیت در آزمون شفاهی بورد به آنها نیاز دارند را مطرح نموده وتجربیات خود را در اختیار داوطلب آزمون شفاهی بورد قرار می دهند.شما می توانید بخش هایی از کلاس های سالهای گذشته را در لینک زیر مشاهده نمایید:

فیلم کلاس های آسکی

لازم به ذکر است گروه آموزشی رهپویان شریف با توجه به توان و تجربه سالهای گذشته این قابلیت را دارد که کلاس های آمادگی آزمون شفاهی بورد را در هر زمان که مورد نیاز داوطلبان و مراکز آموزشی و درمانی باشد برگزار کند، همچنین این قابلیت وجود دارد که این کلاس ها در محل آموزشی خود آن مراکز درمانی برگزار شود.مراکز آموزشی می توانند در صورت تمایل فیلم های کلاس های آسکی سالهای گذشته را تهیه و در اختیار داوطلبان آزمون شفاهی بورد قراردهند.

 

تشابه سوالات آزمون ارتقاء و بورد با نکات مطرح شده در کلاس آسکی رهپویان شریف در سال 97

کلاس های آمادگی آزمون به روش PMP

 

کلاس های آموزشی (Patient Management Problem)

با توجه به تغییرات عمده در برگزاری آزمون شفاهی بورد و استفاده از روش PMP برآن شدیم برای اولین بار در کشور کارگاه آموزشی PMP برگزار نماییم.این کارگاه کاملا شبیه سازی شده با آزمون PMP بورد بوده و بر اساس سر فصل های بالینی برگزار شده در سالهای قبل و سر فصل های احتمالی امسال برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان پیش از ثبت نام در کلاس های آسکی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

02166908000

همچنین می توانید جهت اطلاع از ویژگی ها و خدمات پکیج های رهپویان شریف فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان رهپویان شریف با شما تماس حاصل فرمایند.

1397-10-20

0 پاسخ به "فیلم های آسکی 97"

ارسال یک پیغام

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند