داوطلبان گرامی، برای استفاده بهینه و بدون مشکل از دوره آنلاین آسکی توصیه می شود موارد پیشنهادی زیر را مد نظر قرار دهید تا تجربه کاربری مناسبی از این دوره برای شما رقم بخورد:

  • ۱- اینترنت پر سرعت ترجیحا به صورت اتصال کابلی استفاده کنید. (از اینترنت موبایل خود بصورت اشتراک گذاری (Hotspot) استفاده نکنید. چون در صورتی که اینترنت شما از طریق موبایل هات اسپات شده باشد در زمان دریافت تماس ورودی اینترنت گوشی قطع خواهد شد و این موضوع پایداری اینتنرنت شما را کاهش خواهد داد.)
  • ۲- توصیه اکید ما برای کاهش مشکلات و افزایش بهره وری دوره ها، استفاده از مرورگر کامپیوتر می باشد.
  • ۳- پیشنهاد می شود آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم را از طریق این لینک دانلود نموده و بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید.
  • ۴- هدست و یا اسپیکر برای شنیدن صدای استاد در کنار خود داشته باشید.
  • توصیه اکید می شود که ده دقیقه پیش از شروع کلاس وارد میتینگ شده و از صحت عملکرد تمام موارد اطمینان حاصل نمایید.

نحوه ورود و استفاده از دوره آنلاین آسکی

مرورگر گوگل کروم را باز نمایید و بر روی لینک ورود یا همان آدرس کلاس که در پایین همین صفحه در جدول قرار داده شده است کلیک نمایید. صفحه ادوبی کانکت برای شما باز می شود. بعد از باز شدن پنجره نام کاربری و رمز عبوری که برای شما ارسال شده است را وارد نمایید تا بتوانید وارد کلاس بشوید. توجه داشته باشید هر زمانی که دسترسی شما از کلاس به هر دلیلی قطع شد، شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور خود مججد وارد کلاس شوید.

دریافت صدا

برای شنیدن صدای افراد حاضر در جلسه می بایست از روشن بودن بلندگو در نرم افزار اطمینان داشته باشید (بصورت پیش فرض فعال هست) و از میزان صدای اسپیکر خود مطمئن باشید (رنگ سبز نمایانگر فعال بودن و رنگ سفید نشان غیرفعال بودن است)

گفتگوی متنی (Chat)

برای پرسش از استاد می توانید از باکس چت استفاده نمایید. قابلیت تغییر سایز و رنگ نیز ممکن است.

دانلود نرم افزار ها

ملاحظات فنی

۱- در صورتی که برای لحظاتی دسترسی شما به دلیل نوسان اینترنت مورد استفاده قطع می شود به هیچ عنوان دچار استرس نشوید و مجددا برای ورود به کلاس تلاش نمایید. در تمام طول دوره برگزاری کلاس، جلسه به صورت کامل ضبط می شود و یک روز پس از برگزاری کلاس در اختیار شما قرار داده می شود و این موضوع باعث می شود به هیچ عنوان خللی در مباحث آموزشی برای شما پدید نیایید.

۲- در صورت که بنا به هر دلیلی دسترسی شما به سیستم مسدود گردید و یا در طول برگزاری کلاس صدای استاد بیش از چند دقیقه برای شما قطع شد از طریق شماره های پشتیبانی در تلگرام و واتزاپ با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما بررسی گردد.

۳- توصیه اکید ما برای استفاده بهینه از سامانه آموزش مجازی، استفاده از مرورگر و کامپیوتر می باشد ولی در صورتی که بنا به هر دلیلی تمایل به استفاده از گوشی خود داشتید می توانید از طریق لینک های زیر نسبت به نصب اپلیکیشن اختصاصی ادوبی کانکت بر روی گوشی خود اقدام نمایید.

کلاس های دوشنبه مورخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹

# عنوان دوره مدرس تاریخ برگزاری ساعت برگزاری لینک کلاس
1 پوست دکتر ریاحی دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح الی ۱۷:۳۰ ورود به کلاس
2 اطفال دکتر پوربختیاران دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ ورود به کلاس
3 پاتولوژی دکتر نظر دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶ الی ۱۹ ورود به کلاس

کلاس های سه شنبه مورخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

# عنوان دوره مدرس تاریخ برگزاری ساعت برگزاری لینک کلاس
1 اطفال دکتر رستمی سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰ ورود به کلاس
2 داخلی دکتر بیگلری سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ ورود به کلاس
3 رادیولوژی دکتر کاهکویی سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴ الی ۱۶ ورود به کلاس