مسیر آموزشی ویژه دستیاران سال اول

مسیر آموزشی ویژه دستیاران سال اول

دستیاران گرامی سال اول

موفقیت شما را در آزمون پذیرش دستیاری، تبریک می گوییم. این موفقیت، قطعا بسته به تلاش فوق العاده و همت والای شماست.

ورود به هر مرحله جدید تحصیلی دغدغه هایی به همراه دارد، اما با آگاهی و داشتن برنامه ریزی صحیح جهت آموختن، بی شک مسیر برایتان هموارتر خواهد گشت.

موسسه رهپویان شریف با سابقه بیش از 20 سال فعالیت آموزشی، در مقطع دستیاری و آمادگی در آزمون های ارتقا و بورد، و همچنین فوق تخصص و فلوشیپ، با ارایه مسیر آموزشی ویژه هر سال، همراه شما خواهد بود.

پکیج ویژه مسیر آموزشی دستیاران سال اول حضورتان معرفی می گردد. این پکیج، با توجه به نیازمندی های سال اول و محتوای آموزشی هر محصول، برای شما در نظر گرفته شده است.

1.کیمیا هوشمند:

شکی نیست مطالعه درسنامه و مطالب اصلی رفرنس، اولین قدم می باشد. در کتب کیمیا، که به قلم مولفین رتبه برتر تالیف گشته، خواهید آموخت که از همان ابتدای راه، چگونه مطالب مهم را طبقه بندی شده و هدفمند مطالعه نمایید تا بهتر به خاطر سپرده شود و اصل شیوه مطالعه صحیح از ابتدای مسیر آموزشی دستیاری رعایت گردد. مزیت کتب کیمیا هوشمند موسسه رهپویان شریف، بهره مندی از فیلم های آموزشی رهبورد با تدریس اساتید با تجربه است.

2. کتب اکسیر:

با دسترسی به بانک سوالات 10 سال اخیر با شیوه طراحی سوال و سلیقه طراحان سوال آشنا خواهید شد.

3. مرور سریع:

با وجود حجم بالای کشیک ها و فعالیت های بیمارستانی، کتب مرور سریع با در برداشتن نکات کلیدی و مهم الگوریتم ها و جداول با اهمیت بسیار کمک کننده خواهد بود.

4. فلش کارت:

با نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود می توانید در هر زمان و مکانی نکات کلیدی و مهم را مرور نمایید، قطعا برای شما که بیشتر اوقات خود را در بخش های بیمارستانی می گذرانید و حمل و نقل کتاب کمی سخت به نظر می رشد استفاده از این محصول بسیار کاربردی خواهد بود. در واقع در هر موقعیتی نکات مهم را مرور خواهید کرد.

5. آزمون های RPI:

قطعا شرکت در سنجش ها، نقاط ضعف و قوت را به شما نشان خواهد داد. از سویی شرکت در آزمون های منظم و برنامه ریزی شده مدیریت زمان را به شما خواهد آموخت.

با بهره مندی از این محصولات و قطعا از ابتدای راه با شیوه ای صحیح پیش خواهید رفت و بی شک شانس موفقیت تان در آزمون های مهم سال های آتی (گواهینامه- دانشنامه) افزایش خواهد یافت.

 

  weekly deals

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *