رشته گوش، حلق و بینی

موسسه رهپویان شریف برندی معتبر در زمینه چاپ و نشر کتب آمادگی در آزمون های ارتقاء و بورد است. این موسسه خدمات متنوعی را به پزشکان متخصص ارائه می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و در بهینه ترین شرایط برای آزمون های ارتقاء و بورد آماده شوند. رشته گوش، حلق و بینی  یکی از رشته های پرطرفدار این موسسه است که در طول سالیان متمادی توانسته از خدمات و محصولات این موسسه بهره ببرد.

منابع محصولات رشته گوش، حلق و بینی  موسسه رهپویان شریف

رفرنس محصولات و خدمات رهپویان شریف در رشته گوش، حلق و بینی   به شرح زیر می باشد:

  • ویرایش هفتم Cummings Otolaryngology 2020

انواع محصولات و خدمات رشته گوش، حلق و بینی  موسسه رهپویان شریف

کتب رشته گوش، حلق و بینی

  • کتب کیمیا هوشمند (1401)
  • کتب مرور سریع

آزمون های رشته گوش، حلق و بینی

  • آزمون RPI  (شاخص عملکرد دستیار)

فیلم ها و فلش کارت رشته اورولوژی

  • فلش کارت
  • فیلم آسکی

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته گوش، حلق و بینی (جلد 3)

دمو کتاب اکسیر رشته گوش، حلق و بینی (جلد 1)

دمو کتاب اکسیر رشته گوش، حلق و بینی (جلد 4)

کتب کیمیا: از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

کتب اکسیر: مجموعه کتاب های اکسیر گنجینه ای از سوالات آزمون های ارتقا و بورد تخصصی سال های گذشته به همراه پاسخ های تشریحی است. این مجموعه کتابها برای رشته های مختلف پزشکی به صورت اختصاصی گردآوری شده است و ابزار مناسبی است که داوطلبان علاقه‌مند به کسب موفقیت در آزمون را برای آمادگی کامل، کمک می‌کند.

فلش کارت: اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد دارای سوالات متنوع و تالیفی می باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می باشد و عملی ترین روش انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.

کتب مرور سریع: از ویـژگی های کــتــب مرور سریع به مــوارد زیر می توان اشــاره کرد: چکــیده نکات مهم رفرنس، درج الگورتیم های مهم، مرور رفرنس در بـــــازه زمانــی کوتــاه،کتــاب با ابــعاد کوچــک و قـابل حمــل.

فیلم آسکی: مجموعه کارگاه های آسکی از موسسه رهپویان شریف از سال 1395 در این مجموعه از محصولات گردآوری شده است.

آزمون RPI: این مجموعه کارگاه ها که مخفف《شاخص عملکرد دستیار 》است به داوطلبین کمک می‌کند تا با نکات کلیدی و سرفصل های پرتکرار آشنا شده و صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان مطالعاتی خود مطابق نظر اساتيد و رتبه های برتر داشته باشند.