معرفی رشته پوست برای آمادگی در آزمون سال (1401)

موسسه رهپویان شریف برندی معتبر در زمینه چاپ و نشر کتب آمادگی در آزمون های ارتقاء و بورد است. این موسسه خدمات متنوعی را به پزشکان متخصص ارائه می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و در بهینه ترین شرایط برای آزمون های ارتقاء و بورد آماده شوند. رشته پوست یکی از رشته های پرطرفدار این موسسه است که در طول سالیان متمادی توانسته از خدمات و محصولات این موسسه بهره ببرد.

رفرنس محصولات و خدمات رهپویان شریف در رشته پوست  به شرح زیر می باشد:

  • ویرایش چهارم Bolognia 2018
  • ویرایش چهارم Robinson 2015

انواع محصولات و خدمات رشته پوست موسسه رهپویان شریف

کتب رشته پوست

  • کتب کیمیا هوشمند (1401)
  • کتب اکسیر

فیلم ها و فلش کارت رشته پوست

  • مجموعه رهبورد
  • فیلم آسکی

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها و تخفیفات ویژه صفحه اینستاگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته پوست (جلد 29)

دمو کتاب اکسیر رشته پوست (جلد 1)

دمو کتاب اکسیر رشته پوست (جلد 2)

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

موسسه رهپویان شریف هر سال کارگاه OSCE را  جهت آمادگی آزمون بورد و با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند. این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاههای علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می گردد.

مجموعه رهبورد شامل صدها ساعت ویدیو و پادکست است که توسط زبده ترین اساتيد و پس از شناسایی نکات کلیدی و سرفصل های پر تکرار در آزمون های بورد و ارتقاء تهیه شده است تا داوطلبين گرامی بتوانند در کمترین زمان نسبت به مرور و یادگیری مطالب اقدام نمایند.