رشته پاتولوژی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته پاتولوژی

رشته پاتولوژی

امروزه موسسه رهپویان شریف با بیش از 22 سال سابقه خدمت در چاپ و نشر کتب آموزشی، محصولات و خدمات متنوعی را به داوطلبین آزمون های ارتقاء و بورد رشته پاتولوژی عرضه کرده است. در واقع تمامی هدف این موسسه دسترسی سریع تر و آسان تر داوطلبین شرکت در آزمون های ارتقاء و بورد به متون رفرنس رشته است. بنابراین ایجاد دسترسی داوطلبان به خلاصه مطالب رفرنس، مرور مطالب در قالب سوالات و پاسخ آزمون های ارتقاء و بورد سال های اخیر راهبرد اصلی این موسسه برای رسیدن به هدف فوق است.

منابع محصولات رشته پاتولوژی موسسه رهپویان شریف

رفرنس های محصولات و خدمات رشته پاتولوژی موسسه رهپویان شریف به شرح زیر می باشد:
 • ویرایش بیست و چهارم Henry 2022
 • ویرایش دهم Robbins 2021
 • ویرایش یازدهم Ackerman 2018

انواع محصولات رشته پاتولوژی موسسه رهپویان شریف

کتب رشته پاتولوژی
 • کیمیا هوشمند
 • اکسیر
 • آسکی
 • مرور سریع
فیلم ها و فلش کارت رشته پاتولوژی
 • فلش کارت
 • مجموعه رهبورد
 • فیلم آسکی
آزمون های رشته پاتولوژی
 • RPI (شاخص عملکرد دستیار)
 • PMP

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته پاتولوژی (جلد 19)

دمو کتاب اکسیر رشته پاتولوژی (جلد 1)

دمو کتاب اکسیر رشته پاتولوژی (جلد 2)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این پکیج شامل 30 جلد کتاب کیمیا، 2 جلد کتاب مرور سریع، 5 جلد کتاب اکسیر، فلش کارت و 14 ساعت فیلم رایگان از مجموعه رهبورد است.

کتب کیمیا

این مجموعه کتب شامل درسنامه‌های تالیفی است که توسط رتبه‌های برتر، اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر علوم پزشکی کشور، ترجمه و تالیف شده است. در این کتاب، تمامی سوالات آزمون های ارتقا و بورد 5 سال اخیر جمع آوری شده است. از آنجایی که بررسی میزان یادگیری هر مبحث نیازمند تست زدن و مشاهده سوالات آزمون‌های سال‌های گذشته است سوالات براساس مباحث طبقه‌بندی و در پایان هر مبحث مطرح شده است با توجه به این نکته مهم که پاسخ‌های تشریحی به سوالات میتواند همانند درسنامه به افزایش یادگیری پزشکان کمک نماید.

کتب اکسیر

کتب اکسیر، مجموعه سوالات آزمون‌های ارتقا و بورد ۱۰ سال اخیر می‌باشد. لذا داوطلبین محترم علاقمند به کسب موفقیت در آزمون‌های ارتقا و بورد در مرحله تثبیت مطالعات خود میتوانند جهت تمرین بیشتر از مجموعه سوالات نهایت بهره را ببرند. در این دسته‌بندی، پاسخ‌های کاملا تشریحی، توسط رتبه‌های برتر و اعضا هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر آماده شده است. با مواجه‌شدن با سوالات متنوع و بررسی عمیق پاسخ‌ها، تسلط بر مباحث افزایش می‌یابد. در این کتب به مباحث پرتکرار اشاره می‌شود، بنابراین داوطلبین دارای محدودیت زمانی می‌توانند در سریعترین زمان ممکن و به سادگی نمونه سوالات مباحث پرتکرار در آزمون‌های گذشته را بررسی نمایند. این مجموعه کتب علاوه بر ایجاد آمادگی برای آزمون‌های ارتقا و بورد، به بهترین شکل ممکن قابلیت استفاده برای کسب موفقیت در ازمون‌های داخلی و درون بخشی پزشکان را نیز فراهم می‌سازد.

کتب مرور سریع

کتاب‌های مرور سریع خلاصه‌ای از نکات مهم منابع آزمون‌های ارتقاء و بورد است. نکات مطرح در این کتابها: مطالبی که امکان و احتمال طرح سوال از آنها بالاست. نکاتی که بخاطر سپاری آنها سخت بوده و بعد از چندین بار مرور نیز امکان فرار بودن آنها از ذهن داوطلب بالاست. نکات سخت و پیچیده، اما مهم که فهم آنها به وسیله طراحی جدول‌ها و الگوریتم‌ها راحت‌تر است. بنابراین در چند هفته پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می‌توان از کتاب‌های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

کتاب آسکی

این کتاب شامل مجموعه ای از سوالات است که سعی شده مشابه با امتحان آسکی طراحی شود. مطالعه این کتاب برای آشنایی با نوع سوالات آسکی بورد به شما کمک می کند.

فلش کارت

این محصول در اپلیکیشن شریف قابل استفاده می‌باشد و دارای سوالات متنوع و تالیفی می‌باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت‌های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می‌باشد و هدف از آن امکان مرور و تثبیت به خاطرسپاری و سریع نکات مهم در فرصت کم، آشنایی با نمونه سوالات سالهای اخیر و شیوه طراحان سوال و مد نظر قراردادن مطالب ریشه‌ایی و تغییرات رفرنس است.

فیلم رهبورد

رهبورد رشته پاتولوژی مجموعه فیلم آموزشی است که از طریق اپلیکیشن رهپویان شریف قابل دسترسی است.

کتب کیمیا هوشمند

کتب کیمیا هوشمند: این مجموعه درسنامه های رشته پاتولوژی است. کیمیا هوشمند 1401 رشته پاتولوژی شامل 30 جلد کتاب است.

آزمون PMP

موسسه اقدام به ارائه آزمون های آزمایشی PMP نموده است.در برگزاری این آزمون ها از همان سامانه ای استفاده میشود که وزرات خانه برای آزمون از آن استفاده می کند.

آزمون RPI

این مجموعه کارگاه ها که مخفف شاخص عملکرد دستیار است به داوطلبین کمک می‌کند تا با نکات کلیدی و سرفصل های پرتکرار آشنا شده و در زمان مطالعه ی آنها صرفه جویی شود.

فیلم آسکی

مجموعه کارگاه های آزمون آسکی موسسه رهپویان شریف در قالب فیلم آسکی در دسترس شما پزشکان محترم رشته پاتولوژی است.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید