رشته نورولوژی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته نورولوژی

رشته نورولوژی

موسسه رهپویان شریف برندی معتبر در زمینه چاپ و نشر کتب آمادگی در آزمون های ارتقاء و بورد است. این موسسه خدمات متنوعی را به پزشکان متخصص ارائه می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و در بهینه ترین شرایط برای آزمون های ارتقاء و بورد آماده شوند. رشته نورولوژی یکی از رشته های پرطرفدار این موسسه است که در طول سالیان متمادی توانسته از خدمات و محصولات این موسسه بهره ببرد.

منابع محصولات رشته نورولوژی موسسه رهپویان شریف

رفرنس محصولات و خدمات رهپویان شریف در رشته نورولوژی به شرح زیر می باشد:

  • ویرایش چهاردهم Merritt 2022
  • ویرایش یازدهم Adams 2019
  • ویرایش چهارم Shapiro 2021

انواع محصولات و خدمات رشته نورولوژی موسسه رهپویان شریف

کتب رشته نورولوژی

  • کتب کیمیا هوشمند (1401)
  • کتب مرور سریع

آزمون های رشته نورولوژی

  • آزمون PMP
  • آزمون RPI

فیلم ها و فلش کارت رشته نورولوژی

  • فلش کارت
  • فیلم آسکی
  • فیلم رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته نورولوژی (جلد 25)

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته نورولوژی (جلد 19)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این پکیج جامع ترین محصول رشته نورولوژی است. پکیج حاضر شامل 25 جلد کتب کیمیا، 2 جلد مرور سریع، فلش کارت و 50 ساعت مجموعه رهبورد که در این پکیج به صورت رایگان ارائه می گردد.

فلش کارت

اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد دارای سوالات متنوع و تالیفی می باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می باشد و عملی ترین روش انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.

کتب مرور سریع

کتاب های مرور سریع خلاصه ای از نکات مهم منابع آزمون های ارتقاء و بورد است. مطالعه مجموعه کتاب های مرور سریع در کنار کتب درسنامه محور موسسه رهپویان شریف همچون کیمیا هوشمند توصیه می گردد. در واقع در 2 هفته پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می توان از کتاب های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

کتب کیمیا هوشمند

این مجموعه شامل 25 جلد کتاب است. کتب کیمیا درسنامه متون مرجع را ارائه می کند. برای دسترسی به متن اصلی رفرنس از کد QR استفاده نمایید. تمامی مباحث این کد از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف قابل دسترسی است.

فیلم رهبورد

مجموعه رهبورد شامل هزاران ساعت ویدیو و پادکست است که توسط زبده ترین اساتيد و پس از شناسایی نکات کلیدی و سرفصل های پر تکرار در آزمون های بورد و ارتقا تهیه شده است تا داوطلبين گرامی بتوانند در کمترین زمان نسبت به مرور و یادگیری مطالب اقدام نمایند.

آزمون RPI

این مجموعه کارگاه ها که مخفف《شاخص عملکرد دستیار 》است به داوطلبین کمک می‌کند تا با نکات کلیدی و سرفصل های پرتکرار آشنا شده و صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان مطالعاتی خود مطابق نظر اساتيد و رتبه های برتر داشته باشند.

آزمون PMP

با توجه به اینکه درحال حاضر آزمونهای بورد و ارتقا بصورت رایانه ای برگزار میشوند، موسسه اقدام به ارائه آزمون های آزمایشی PMP/KFP نموده است.در برگزاری این آزمون ها از همان سامانه ای استفاده شده است که وزارت خانه نیز با آن آزمون را برگزار می کند.

فیلم آسکی

مجموعه کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف در قالب فیلم آسکی گردآوری شده است.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید