رشته عفونی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته عفونی

رشته عفونی

امروزه موسسه رهپویان شریف با بیش از 22 سال سابقه خدمت در چاپ و نشر کتب آموزشی، محصولات و خدمات متنوعی را به داوطلبین آزمون های ارتقاء و بورد رشته عفونی عرضه کرده است. در واقع تمامی هدف این موسسه دسترسی سریع تر و آسان تر داوطلبین شرکت در آزمون های ارتقاء و بورد به متون رفرنس رشته است. بنابراین ایجاد دسترسی داوطلبان به خلاصه مطالب رفرنس، مرور مطالب در قالب سوالات و پاسخ آزمون های ارتقاء و بورد سال های اخیر راهبرد اصلی این موسسه برای رسیدن به هدف فوق است.

منابع محصولات رشته عفونی موسسه رهپویان شریف

رفرنس های محصولات و خدمات رشته عفونی موسسه رهپویان شریف به شرح زیر می باشد: ویرایش نهم Mandell-Infectious-Diseases-2020

انواع محصولات رشته عفونی موسسه رهپویان شریف

کتب رشته عفونی
  • کیمیا هوشمند
  • اکسیر
  • مرور سریع

آزمون های رشته عفونی

  • سنجش RPI

فیلم ها و فلش کارت رشته عفونی

  • فلش کارت
  • فیلم کارگاه آسکی
  • مجموعه رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته عفونی (جلد 13)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این پکیج شامل مجموعه کتب کیمیا هوشمند (31 جلد کتاب) ، مرور سریع (3 جلدکتاب)، فلش کارت، اکسیر (5 جلد کتاب) و فیلم رهبورد (33 ساعت فیلم و پادکست رایگان) است.

فلش کارت

اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد دارای سوالات متنوع و تالیفی می باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می باشد و عملی ترین روش انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.

کتب اکسیر

مجموعه سوالات آزمون های ارتقاء و بورد 10 سال گذشته رشته عفونی به همراه پاسخنامه تشریحی آنها بصورت طبقه بندی شده در این مجموعه قرار دارد.

کتاب کیمیا هوشمند

شامل 31 جلد کتاب از متون مرجع رشته عفونی است. کد QR این کتب امکان دانلود رفرنس لاتین کتاب را از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف فراهم کرده است.

کتب مرور سریع

مطالعه مجموعه کتاب های مرور سریع در کنار کتب درسنامه محور موسسه رهپویان شریف همچون کیمیا هوشمند توصیه می گردد. در واقع در هفته های پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می توان از کتاب های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

فیلم آسکی

فیلم آسکی رشته عفونی مجموعه ای گردآوری شده از کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف است.

فیلم رهبورد

رهبورد رشته عفونی شامل 33 ساعت فیلم و پادکست است. رهبورد رشته عفونی مجموعه ای جامع از مهم ترین سرفصل های رشته عفونی است.

آزمون RPI

آزمون RPI مجموعه ای از سوالات تالیفی است که توسط برترین رتبه های آزمون های ارتقاء و بورد طراحی شده است.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید