رشته عفونی

امروزه موسسه رهپویان شریف با بیش از 22 سال سابقه خدمت در چاپ و نشر کتب آموزشی، محصولات و خدمات متنوعی را به داوطلبین آزمون های ارتقاء و بورد رشته عفونی عرضه کرده است. در واقع تمامی هدف این موسسه دسترسی سریع تر و آسان تر داوطلبین شرکت در آزمون های ارتقاء و بورد به متون رفرنس رشته است. بنابراین ایجاد دسترسی داوطلبان به خلاصه مطالب رفرنس، مرور مطالب در قالب سوالات و پاسخ آزمون های ارتقاء و بورد سال های اخیر راهبرد اصلی این موسسه برای رسیدن به هدف فوق است.

منابع محصولات رشته عفونی موسسه رهپویان شریف

رفرنس های محصولات و خدمات رشته عفونی موسسه رهپویان شریف به شرح زیر می باشد:

  • ویرایش نهم Mandell-Infectious-Diseases-2020

انواع محصولات رشته عفونی موسسه رهپویان شریف

کتب رشته عفونی

  • کیمیا هوشمند
  • اکسیر
  • مرور سریع

آزمون های رشته عفونی

  • سنجش RPI

فیلم ها و فلش کارت رشته عفونی

  • فلش کارت
  • فیلم کارگاه آسکی
  • مجموعه رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها صفحه اینستاگرام رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته عفونی (جلد 13)

این پکیج شامل مجموعه کتب کیمیا هوشمند (31 جلد کتاب) ، مرور سریع (3 جلدکتاب)، فلش کارت، اکسیر (5 جلد کتاب) و فیلم رهبورد (33 ساعت فیلم و پادکست رایگان) است.

شامل 31 جلد کتاب از متون مرجع رشته عفونی است. کد QR این کتب امکان دانلود رفرنس لاتین کتاب را از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف فراهم کرده است.

مجموعه سوالات آزمون های ارتقاء و بورد 10 سال گذشته رشته عفونی به همراه پاسخنامه تشریحی آنها بصورت طبقه بندی شده در این مجموعه قرار دارد.

اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد دارای سوالات متنوع و تالیفی می باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می باشد و عملی ترین روش انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.

رهبورد رشته عفونی شامل 33 ساعت فیلم و پادکست است. رهبورد رشته عفونی مجموعه  ای جامع از مهم ترین سرفصل های رشته عفونی است.

فیلم آسکی رشته عفونی مجموعه ای گردآوری شده از کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف است.

مطالعه مجموعه کتاب های مرور سریع در کنار کتب درسنامه محور موسسه رهپویان شریف همچون کیمیا هوشمند توصیه می گردد. در واقع در هفته های پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می توان از کتاب های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

آزمون RPI مجموعه ای از سوالات تالیفی است که توسط برترین رتبه های آزمون های ارتقاء و بورد طراحی شده است.