رشته زنان و زایمان

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته زنان و زایمان

معرفی رشته زنان و زایمان

موسسه رهپویان شریف برای پزشکان محترم رشته زنان و زایمان محصولات و خدمات متنوعی را عرضه کرده است. این موسسه انواع کتب، آزمون، فلش کارت، فیلم و پادکست را به شما داوطلبان محترم ارائه می دهد تا بتوانید بدون دغدغه در آزمون های ارتقاء و بورد شرکت نمایید.

بنابراین توسط محصولات منحصر به فرد این موسسه به گنجینه ای قوی از درسنامه های مرتبط با رشته، و سوالات آزمون های ارتقاء و بورد دسترسی خواهید داشت.

منابع محصولات رشته زنان و زایمان موسسه رهپویان شریف

رفرنس های محصولات و خدمات رشته زنان و زایمان موسسه رهپویان شریف به شرح زیر می باشد:

 • TeLinde`s Operative Gynecology, 2024
 • ویرایش نهم Speroff`s_2020
 • ویرایش شانزدهمGynecology 2020 Berek & Novak`s
 • Williams Obstetrics, 25th Edition 2022

انواع محصولات رشته زنان و زایمان موسسه رهپویان شریف

 • کتب رشته زنان
 • کتب کیمیا هوشمند (1401)
 • کتب اکسیر
 • کتب مرور سریع

آزمون های رشته زنان و زایمان

 • آزمون PMP
 • آزمون RPI (شاخص عملکرد دستیار)

فیلم ها و فلش کارت رشته زنان و زایمان

 • فلش کارت
 • فیلم آسکی
 • فیلم رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته زنان (جلد 5)

دمو کتاب اکسیر رشته زنان (جلد 2)

دمو کتاب اکسیر رشته زنان (جلد 3)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این مجموعه شامل 32 جلد کتاب کیمیا، 13 ساعت فیلم و پادکست رایگان از مجموعه رهبورد، 2 جلد کتاب مرور سریع، فلش کارت و 7 جلد کتاب اکسیر است.

کتب کیمیا

این مجموعه کتب شامل درسنامه‌های تالیفی است که توسط رتبه‌های برتر، اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر علوم پزشکی کشور، ترجمه و تالیف شده است. در این کتاب، تمامی سوالات آزمون های ارتقا و بورد 5 سال اخیر جمع آوری شده است. از آنجایی که بررسی میزان یادگیری هر مبحث نیازمند تست زدن و مشاهده سوالات آزمون‌های سال‌های گذشته است سوالات براساس مباحث طبقه‌بندی و در پایان هر مبحث مطرح شده است با توجه به این نکته مهم که پاسخ‌های تشریحی به سوالات میتواند همانند درسنامه به افزایش یادگیری پزشکان کمک نماید.

کتب اکسیر

کتب اکسیر، مجموعه سوالات آزمون‌های ارتقا و بورد ۱۰ سال اخیر می‌باشد. لذا داوطلبین محترم علاقمند به کسب موفقیت در آزمون‌های ارتقا و بورد در مرحله تثبیت مطالعات خود میتوانند جهت تمرین بیشتر از مجموعه سوالات نهایت بهره را ببرند. در این دسته‌بندی، پاسخ‌های کاملا تشریحی، توسط رتبه‌های برتر و اعضا هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر آماده شده است. با مواجه‌شدن با سوالات متنوع و بررسی عمیق پاسخ‌ها، تسلط بر مباحث افزایش می‌یابد. در این کتب به مباحث پرتکرار اشاره می‌شود، بنابراین داوطلبین دارای محدودیت زمانی می‌توانند در سریعترین زمان ممکن و به سادگی نمونه سوالات مباحث پرتکرار در آزمون‌های گذشته را بررسی نمایند. این مجموعه کتب علاوه بر ایجاد آمادگی برای آزمون‌های ارتقا و بورد، به بهترین شکل ممکن قابلیت استفاده برای کسب موفقیت در ازمون‌های داخلی و درون بخشی پزشکان را نیز فراهم می‌سازد.

کتب مرور سریع

کتاب‌های مرور سریع خلاصه‌ای از نکات مهم منابع آزمون‌های ارتقاء و بورد است. نکات مطرح در این کتابها: مطالبی که امکان و احتمال طرح سوال از آنها بالاست. نکاتی که بخاطر سپاری آنها سخت بوده و بعد از چندین بار مرور نیز امکان فرار بودن آنها از ذهن داوطلب بالاست. نکات سخت و پیچیده، اما مهم که فهم آنها به وسیله طراحی جدول‌ها و الگوریتم‌ها راحت‌تر است. بنابراین در چند هفته پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می‌توان از کتاب‌های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

کتب آسکی

این مجموعه جهت مرور جامع بر مباحث مهم جهت آمادگی برای آزمون آسکی طراحی شده است.

فلش کارت

این محصول در اپلیکیشن شریف قابل استفاده می‌باشد و دارای سوالات متنوع و تالیفی می‌باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت‌های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می‌باشد و هدف از آن امکان مرور و تثبیت به خاطرسپاری و سریع نکات مهم در فرصت کم، آشنایی با نمونه سوالات سالهای اخیر و شیوه طراحان سوال و مد نظر قراردادن مطالب ریشه‌ایی و تغییرات رفرنس است.

کتب کیمیا هوشمند

پکیج ویژه کتب کیمیا هوشمند موسسه رهپویان شریف چاپ جدید کتب کیمیا است. این مجموعه 32 جلد کتاب است که شامل درسنامه های متون مرجع رشته زنان می باشد. همچنین 13 ساعت فیلم و پادکست با قابلیت ارائه از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف نیز ضمیمه کتب کیمیا هوشمند 1401 شده است.

آزمون RPI

بهره گیری از تجربیات رتبه های برتر، آشنایی با چالش های پیش رو و شیوه جدید طراحی سوالات در سال های اخیر، مزیت این آزمون هاست.

آزمون PMP

این آزمون شبیه سازی شده آزمون PMP است که توسط سامانه وزارت بهداشت برگزار میگردد.

فیلم آسکی

فیلم آسکی مجموعه ای گردآوری شده از کارگاه های آسکی رهپویان شریف در طی سال های اخیر است.

فیلم رهبورد

مجموعه رهبورد شامل هزاران ساعت ویدیو و پادکست است. پرتکرارترین سرفصل های رشته در این مجموعه تدریس شده است.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید