رشته رادیولوژی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته رادیولوژی

رشته رادیولوژی

موسسه رهپویان شریف برندی پیشگام و معتبر در زمینه چاپ و نشر کتب آمادگی آزمون های بورد و ارتقاء رشته های مختلف علوم پزشکی با سابقه ای بیش از بیست و دو سال است که در حال حاضر رشته رادیولوژی را به عنوان یک رشته پرطرفدار دستور کار خود قرار داده و محصولات و خدمات متنوع و منحصر به فرد خود را به دستیاران و پزشکان محترم این رشته ارائه میدهد.

این موسسه تلاش می کند تا محصولاتی را عرضه کند که شما پزشکان محترم بتوانید در کم ترین زمان ممکن به خلاصه مطالب موجود در کتب مرجع رشته دسترسی داشته باشید. بنابراین شما داوطلبین محترم آزمون های ارتقاء و بورد می توانید با بهره گیری از این محصولات و خدمات در زمان کم به نتیجه مطلوب برسید.

مرجع محصولات و خدمات موسسه رهپویان شریف در رشته رادیولوژی

 • ویرایش پنجم Brant 2019
 • ویرایش پنجم Rumack 2018
 • ویرایش Haaga 2017

برای سال 1 تا 3 

 • Grainger 2021
 • Kaplan 2020

محصولات رهپویان شریف در رشته رادیولوژی

کتب رادیولوژی:

 • کیمیا هوشمند (1401)
 • مرور سریع
 • کتب آسکی

فیلم ها و فلش کارت:

 • فلش کارت
 • فیلم آسکی
 • فیلم رهبورد

آزمون ها:

 • آزمون PMP
 • آزمون RPI

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته رادیولوژی (جلد 2)

محصولات آموزشی

کتب کیمیا

این مجموعه کتب شامل درسنامه‌های تالیفی است که توسط رتبه‌های برتر، اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر علوم پزشکی کشور، ترجمه و تالیف شده است. در این کتاب، تمامی سوالات آزمون های ارتقا و بورد 5 سال اخیر جمع آوری شده است. از آنجایی که بررسی میزان یادگیری هر مبحث نیازمند تست زدن و مشاهده سوالات آزمون‌های سال‌های گذشته است سوالات براساس مباحث طبقه‌بندی و در پایان هر مبحث مطرح شده است با توجه به این نکته مهم که پاسخ‌های تشریحی به سوالات میتواند همانند درسنامه به افزایش یادگیری پزشکان کمک نماید.

کتب اکسیر

کتب اکسیر، مجموعه سوالات آزمون‌های ارتقا و بورد ۱۰ سال اخیر می‌باشد. لذا داوطلبین محترم علاقمند به کسب موفقیت در آزمون‌های ارتقا و بورد در مرحله تثبیت مطالعات خود میتوانند جهت تمرین بیشتر از مجموعه سوالات نهایت بهره را ببرند. در این دسته‌بندی، پاسخ‌های کاملا تشریحی، توسط رتبه‌های برتر و اعضا هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر آماده شده است. با مواجه‌شدن با سوالات متنوع و بررسی عمیق پاسخ‌ها، تسلط بر مباحث افزایش می‌یابد. در این کتب به مباحث پرتکرار اشاره می‌شود، بنابراین داوطلبین دارای محدودیت زمانی می‌توانند در سریعترین زمان ممکن و به سادگی نمونه سوالات مباحث پرتکرار در آزمون‌های گذشته را بررسی نمایند. این مجموعه کتب علاوه بر ایجاد آمادگی برای آزمون‌های ارتقا و بورد، به بهترین شکل ممکن قابلیت استفاده برای کسب موفقیت در ازمون‌های داخلی و درون بخشی پزشکان را نیز فراهم می‌سازد.

کتب مرور سریع

کتاب‌های مرور سریع خلاصه‌ای از نکات مهم منابع آزمون‌های ارتقاء و بورد است. نکات مطرح در این کتابها: مطالبی که امکان و احتمال طرح سوال از آنها بالاست. نکاتی که بخاطر سپاری آنها سخت بوده و بعد از چندین بار مرور نیز امکان فرار بودن آنها از ذهن داوطلب بالاست. نکات سخت و پیچیده، اما مهم که فهم آنها به وسیله طراحی جدول‌ها و الگوریتم‌ها راحت‌تر است. بنابراین در چند هفته پایانی قبل از آزمون ارتقاء و بورد می‌توان از کتاب‌های مرور سریع به عنوان ابزاری برای مرور سیستماتیک و منظم مطالب و ثبیت آنها در ذهن بهره برد.

کتاب آسکی

کتاب آسکی: کتاب آسکی رشته رادیولوژی، سوالات آزمون آسکی و پاسخنامه را در بر می‌گیرد.

فلش کارت

این محصول در اپلیکیشن شریف قابل استفاده می‌باشد و دارای سوالات متنوع و تالیفی می‌باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت‌های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می‌باشد و هدف از آن امکان مرور و تثبیت به خاطرسپاری و سریع نکات مهم در فرصت کم، آشنایی با نمونه سوالات سالهای اخیر و شیوه طراحان سوال و مد نظر قراردادن مطالب ریشه‌ایی و تغییرات رفرنس است.

فیلم آسکی

تمامی کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف از سال 1395 تاکنون در این مجموعه گردآوری شده است.

کیمیا هوشمند (1401)

این مجموعه کتب شامل 31 جلد کتاب به همراه 21 ساعت فیلم و پادکست است. فیلم و پادکست کتب کیمیا هوشمند از طریق اپلیکیشن رهپویان شریف قابل ارائه است.

پکیج کامل محصولات

این پکیج شامل 31 جلد کتب کیمیا هوشمند، فلش کارت رشته رادیولوژی، 3 جلد کتب مرور سریع، و 21 ساعت مجموعه رهبورد (فیلم و پادکست) رایگان است.

فیلم رهبورد

این مجموعه شامل 21 ساعت فیلم و پادکست است که از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف قابل ارائه است.

آزمون RPI

این آزمون شامل سوالات تالیفی است. پاسخ نامه سوالات نیز در این آزمون ارائه می گردد. از طریق شرکت در این آزمون با چالش های آزمون اصلی آشنا خواهید شد.

آزمون PMP

این آزمون شبیه سازی شده آزمون ارتقاء و بورد بوده و با استفاده از همان سامانه اصلی وزارت خانه برگزار می گردد.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید