رشته رادیولوژی

رشته رادیولوژی از دیگر رشته هایی است که سال گذشته دستخوش تغییرات عمده ای شده بود ، امسال نیز شاهد چنین تغییراتی در رفرانس‌های این رشته بودیم به عنوان مثال، امسال Rumack 2018 در دستور کار جهت ترجمه و تالیف قرار گرفته است. سال گذشته نیز Haaga 2009 به  Haaga 2016 تغییر یافت. متقاضیان شرکت در آزمون می‌توانند نسبت به تهیه جزوات جدید اقدام فرمایند. جزوات امسال به مانند سالهای گذشته، با همکاری رتبه های برتر بورد سال های اخیر تهیه می شود و شامل مفهومی ترین و جامع‌ترین نکات و سوالات از رفرنس‌های ذیل می باشد. این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین رادیولوژی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه‌ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند. رفرنس‌های رشته رادیولوژی به قرار زیر می‌باشد:

 Fundamentals of Diagnostic Radiology / Brant and Helms / 2019

Diagnostic ultrasound / CM Rumack / 2018

Whole Body CT and M.R.I / John Haaga /2017

رفرنس - رادیولوژی

مجموعه کتب کیمیا رشته رادیولوژی

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

لیست کتب کیمیا رشته رادیولوژی

فلش کارت رشته اطفال

فلش کارت رشته رادیولوژی

فلش کارتهای جدید آزمون دستیاری، با  قابلیت پاسخ بالای ۸۰ درصد در آزمون، شامل تشخیص‌ها و درمان‌ها واندیکاسیون‌ها و کلیه کلوهای امتحانی، مشاهده سوال و جواب کوتاه به صورت مجزا می‌باشد. اگر می خواهید نزدیک زمان امتحان همه مطالب مهم  را یک ماهه مرور کنید، از  فلش کارت ما استفاده کنید.

فلش کارت‌های آمادگی آزمون

همایش و کلاس رشته اطفال

همایش (کلاس) آسکی رشته رادیولوژی

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی) جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار می‌کند. این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می‌گردد.

همایش (کلاس) آسکی

فیلم آسکی رادیولوژی

فیلم آسکی رشته رادیولوژی

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی)  جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند.این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاههای علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می گردد.

فیلم آسکی رشته رادیولوژی

آزمون آنلاین رشته اطفال

آزمون های آنلاین رشته رادیولوژی

آزمون های آزمایشی پذیرش دستیار تخصصی سال 98 شامل 11 مرحله آزمون آنلاین و حضوری به صورت مبحثی،مروری و جامع می باشد.

آزمون های آزمایشی آنلاین

ارتقا رادیولوژی

سوالات آزمون ارتقا رشته رادیولوژی

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

کتاب ارتقا رشته رادیولوژی