رشته بیهوشی

امروزه موسسه رهپویان شریف با بیش از 22 سال سابقه خدمت در چاپ و نشر کتب آموزشی، محصولات و خدمات متنوعی را به داوطلبین آزمون های ارتقاء و بورد رشته بیهوشی عرضه کرده است. در واقع تمامی هدف این موسسه دسترسی سریع تر و آسان تر داوطلبین شرکت در آزمون های ارتقاء و بورد به متون رفرنس رشته است. بنابراین ایجاد دسترسی داوطلبان به خلاصه مطالب رفرنس، مرور مطالب در قالب سوالات و پاسخ آزمون های ارتقاء و بورد سال های اخیر راهبرد اصلی این موسسه برای رسیدن به هدف فوق است.

منابع محصولات رشته بیهوشی موسسه رهپویان شریف

رفرنس های محصولات و خدمات رشته بیهوشی موسسه رهپویان شریف به شرح زیر می باشد:

 • ویرایش هشتم Miller 2020
 • ویرایش هشتم Co-Exist 2022
 • ویرایش هفتم Fink 2017

انواع محصولات رشته بیهوشی موسسه رهپویان شریف

کتب رشته بیهوشی

 • کیمیا هوشمند
 • اکسیر
 • آسکی

فیلم ها و فلش کارت رشته بیهوشی

 • فلش کارت
 • مجموعه رهبورد
 • فیلم آسکی

آزمون های رشته بیهوشی

 • RPI (شاخص عملکرد دستیار)
 • PMP

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها صفحه اجتماعی ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید

دمو کتاب اکسیر رشته بیهوشی (جلد 3)

دمو کتاب اکسیر رشته بیهوشی (جلد 5)

دمو کتاب اکسیر رشته بیهوشی (جلد 6)

این پکیج شامل کتب کیمیا، فلش کارت، اکسیر و رهبورد (27 ساعت فیلم و پادکست رایگان) است.

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

مجموعه کتاب های اکسیر گنجینه ای از سوالات آزمون های ارتقا و بورد تخصصی سال های گذشته به همراه پاسخ های تشریحی است. این مجموعه کتابها برای رشته های مختلف پزشکی به صورت اختصاصی گردآوری شده است و ابزار مناسبی است که داوطلبان علاقه‌مند به کسب موفقیت در آزمون را برای آمادگی کامل، کمک می‌کند.

اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد دارای سوالات متنوع و تالیفی می باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس می باشد و عملی ترین روش انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است. سوالاتی که در اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد وجود دارد به چهار صورت در دسترس قرار می گیرد که شامل سوالات کوتاه پاسخ، سوالات چهار گزینه ای و سوالات صحیح و غلط می باشد.

مجموعه رهبورد شامل ساعت ها ویدیو و پادکست است که توسط زبده ترین اساتيد و پس از شناسایی نکات کلیدی و سرفصل های پر تکرار در آزمون های بورد و ارتقا تهیه شده است تا داوطلبين گرامی بتوانند در کمترین زمان نسبت به مرور و یادگیری مطالب اقدام نمایند

این کتاب شامل مجموعه ای از سوالات است که سعی شده مشابه با امتحان آسکی  طراحی شود. مطالعه این کتاب برای آشنایی با نوع سوالات آسکی بورد به شما کمک می کند.

فیلم آسکی از کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف گردآوری شده است.

این مجموعه که مخفف《شاخص عملکرد دستیار 》است به داوطلبین کمک می‌کند تا با نکات کلیدی و سرفصل های پرتکرار آشنا شده و صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان مطالعاتی خود مطابق نظر اساتيد و رتبه های برتر داشته باشند.

باتوجه به اینکه درحال حاضر آزمونهای بورد و ارتقا بصورت رایانه ای برگزار میشوند، موسسه اقدام به ارائه آزمون های آزمایشی PMP/KFP نموده است.در برگزاری این آزمون ها  از همان سامانه ای استفاده شده است که وزارت خانه نیز با آن آزمون را برگزار می کند.