رشته ارتوپدی

امسال نیز سری کتاب‌های کیمیا، ویژه رشته ارتوپدی همچون سال‌های پیش در موسسه تولید مجدد شده است. رفرنس‌های رشته ارتوپدی به قرار زیر می‌باشد:

۱-ارتوپدی بالغین و تکنیک های جراحی و ستون فقرات
Campbelle’s Operative Orthopedics 2017

۲-ارتوپدی اطفال

Tachdjian’s Pediatric Orthopaedics/2015

۳-شکستگی های اطفال و بالغین

Rockwood & Green Fractures in Children/2015
Rockwood & Green Fractures in Adults /2015

۴- آکادمی آمریکا ۲۰۰۸

Ortho’s & Prosthosis /AAOS Gray’s Anatomy

۵-(مباحث مربوط به اندامها و ستون فقرات)

رفرنس - ارتوپدی

کتب کیمیا ارتوپدی

مجموعه کتب کیمیا رشته ارتوپدی

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

لیست کتب کیمیا رشته ارتوپدی

اکسیر - ارتوپدی

مجموعه کتب اکسیر رشته ارتوپدی

مجموعه کتاب های اکسیر گنجینه ای از سوالات آزمون های ارتقا و بورد تخصصی سال های گذشته به همراه پاسخ های تشریحی است. این مجموعه کتابها برای رشته های مختلف پزشکی به صورت اختصاصی گردآوری شده است و ابزار مناسبی است که داوطلبان علاقه‌مند به کسب موفقیت در آزمون را برای آمادگی کامل، کمک می‌کند.

لیست کتب اکسیر رشته ارتوپدی

فلش کارت رشته اطفال

فلش کارت رشته ارتوپدی

فلش کارتهای جدید آزمون دستیاری، با  قابلیت پاسخ بالای ۸۰ درصد در آزمون، شامل تشخیص‌ها و درمان‌ها واندیکاسیون‌ها و کلیه کلوهای امتحانی، مشاهده سوال و جواب کوتاه به صورت مجزا می‌باشد. اگر می خواهید نزدیک زمان امتحان همه مطالب مهم  را یک ماهه مرور کنید، از  فلش کارت ما استفاده کنید.

فلش کارت‌های آمادگی آزمون

همایش و کلاس رشته اطفال

همایش (کلاس) آسکی رشته ارتوپدی

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی) جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار می‌کند. این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می‌گردد.

همایش (کلاس) آسکی

فیلم آسکی ارتوپدی

فیلم آسکی رشته ارتوپدی

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی)  جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند.این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاههای علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می گردد.

فیلم آسکی رشته ارتوپدی

آزمون آنلاین رشته اطفال

آزمون های آنلاین رشته ارتوپدی

آزمون های آزمایشی پذیرش دستیار تخصصی سال 98 شامل 11 مرحله آزمون آنلاین و حضوری به صورت مبحثی،مروری و جامع می باشد.

آزمون های آزمایشی آنلاین

کتاب ارتقا ارتوپدی

سوالات آزمون ارتقا رشته ارتوپدی

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

کتاب ارتقا رشته ارتوپدی