ویدیوهای آفلاین کلاسهای آسکی

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی در آزمون های ارتقا بورد تخصصی، فوق تخصص و فلوشیپ

آمادگی آزمون آسکی 99
BLOCK

موسسه رهپویان شریف بعنوان اولین و تخصصی ترین ارائه دهنده کلاسهای آمادگی آزمون آسکی مفتخر است که در سالهای متمادی و با برترین اساتید کشور نسبت به برگزاری این کلاسها اقدام نموده است و حالا با توجه به نیاز داوطلبین این آزمون ویدیوهای ضبط شده در ادوار گذشته را جهت کمک به داوطلبین این آزمون در اختیار متخصصین قرار دهد. داوطلبین گرامی که این ویدیوها را از طریق تماس تلفنی با بخش فروش موسسه رهپویان شریف تهیه کرده اند می توانند مطابق آموزشی که در ادامه به آن پرداخته می شود از محتوای ویدیوهای آسکی سالهای گذشته بهره مند گردند.

1- ابتدا با کلیک بر روی این لینک جهت نصب اپلیکیشن رهپویان شریف اقدام فرمایید

2- پس از ورود به اپلیکیشن مطابق تصویر زیر وارد بخش «محتوای من» شوید. (شما می توانید آموزش نحوه ورود به اپلیکیشن را از طریق کلیک بر روی این لینک مشاهده فرمایید)

BLOCK
ورود به بخش محتوای من
BLOCK

3- حالا وارد هرکدام از کلاسهای آسکی سالهای قبل که در تماس تلفنی با موسسه تهیه کرده اید شده و ویدیوها را مشاهده نمایید (مطابق تصویر زیر)

BLOCK
آموزش آسکی
BLOCK

4- توجه داشته باشید که دسترسی به ویدیوهای آسکی یک روز کاری بعد از ثبت سفارش برای شما فعال خواهد شد پس چنانچه وارد صفحه فوق شدید و آنرا خالی دیدید صبر کنید تا دسترسی های لازم پس از یک روز برای شما فراهم شود

اگر در هرکدام از مراحل استفاده از اپلیکیشن با مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق لینک واتس اپ زیر با کارشناسان واحد پشتیبانی در ارتباط باشید. (لطفا در هنگام ارسال پیام، نام کامل، رشته و شماره موبایلی که در زمان خرید محصولات یا خدمات به کارشناسان فروش اعلام کرده بودید را درج فرمایید تا فرایند رسیدگی و رفع مشکل تسریع گردد)


واتس اپ

ارتباط با پشتیبانی

لوگو رهپویان شریف

فرم نیازسنجی داوطلبین فعلی

اطلاعات فردی
اطلاعات تحصیلی
مقطع تحصیلی
فرصت مطالعه شما در طول روز چقدر است؟
چنانچه طبق برنامه پیش نرفته‌اید، دلیل آنرا بفرمایید.
کدام قسمت از برنامه ارائه شده برای شما مفیدتر بوده است؟
کدام سرویس پشتیبانی در رفع نیازهای شما موثرتر است؟
در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و علمی (اساتید و رتبه‌های برتر) چه فواصلی را مطلوب می‌دانید؟
وفق سوال قبل، میزان نیاز به پشتیبانی تخصصی شما چقدر است؟
وفق مرحله قبل، خدمات ارائه مشاوره تخصصی مطلوب شما کدام موارد است؟