RPI
BLOCK

استفاده از آزمونهای آزمایشی بسیار آسان است که بصورت زیر برگزار می شود. شما برای شرکت در آزمونها نیاز دارید که اپلیکیشن رهپویان شریف را از اینجا نصب کرده و به آن وارد شوید.

1- ابتدا تهیه بسته آزمونها را از طریق تماس با واحد فروش موسسه انجام دهید (پس از گذشت یک روز کاری از تکمیل مراحل ثبت نام، دسترسی ها برای شما فراهم می شود اما شما قبل از آن هم می توانید اپلیکیشن را نصب کرده و با محیط آن آشنا شوید)

2-همانطور که در  آموزش استفاده از محتوای هوشمند  توضیح داده شد ، آزمونهای RPI  نیز مانند بقیه خدمات ارائه شده در موسسه در بخش محتوای من برای کاربران قابل مشاهده است .

BLOCK
BLOCK
BLOCK

پس از کلیک کردن روی مرحله ی مورد نظر RPI  می توانید کلیه خدمات ارائه شده مرتبط با آن مرحله را مشاهده کنید .

BLOCK
BLOCK

مباحث آزمون : پیش از برگزاری هر آزمون می توانید مباحث آن را در این بخش مطابق شکل زیر مشاهده کنید .

BLOCK

شرکت در آزمون :   پس از کلیک روی عنوان شرکت در آزمون به فرم آزمون منتقل می شوید . در این قسمت یک رمز دلخواه و یک ایمیل معتبر وارد کنید و پس از پاسخگویی به تمام سوالات دکمه ی ثبت را بزنید. یک الی سه روز پس از شرکت در آزمون ، کارنامه ی آن به ایمیلی که وارد کرده اید فرستاده می شود.

BLOCK

پاسخنامه تشریحی : دو الی سه روز پس از برگزاری آزمون و ارسال کارنامه ، پاسخنامه ی تشریحی آزمون در این قسمت قرار میگیرد.

(بنا به دیرکرد اساتید در ارسال پاسخنامه ممکن است تاخیر در بارگزاری آن در اپلیکیشن وجود داشته باشد )

BLOCK
BLOCK

کلاس رفع اشکال : زمان برگزاری کلاسهای آنلاین تحلیلی و رفع اشکال و لینک ورود به آنها هر دو در بخش اخبار اپلیکیشن قرار میگیرند. برای شرکت در کلاس آنلاین نیاز به هیچ برنامه ی کلاس آنلاینی ندارید و تنها باید روی لینک ورود به وبینار کلیک کنید.

BLOCK
BLOCK
BLOCK

پس از ورود به وبینار گزینه ی LISTEN ONLY  یا “فقط شنونده ” را فعال کنید .

BLOCK
BLOCK

در صورت تمایل به نوشتن پیام در گفتگوی عمومی مطابق شکل زیر وارد PUBLIC CHAT  شوید .

ویدیوی آفلاین رفع اشکال : در صورتی که تمایل داشتید کلاس رفع اشکال را مجدد ببینید و یا موفق به شرکت در کلاس آنلاین نشدید اصلا نگران نباشید. ما تمامی کلاسهای آنلاین را ضبط می کنیم و پس از تدوین آن در اپلیکیشن قرار می دهیم .

BLOCK
BLOCK