رشته قلب و عروق یکی از رشته های پرطرفدار علوم پزشکی است که جایگاه ویژه ای در میان داوطلبان محترم دارد.

در این راستا، موسسه رهپویان شریف برندی معتبر و پیشگام با بیش از بیست و دو سال سابقه در امر ارائه انواع خدمات آموزشی، آماده خدمت رسانی به پزشکان محترم قلب و عروق بوده، و محصولات و خدمات خود را جهت ایجاد آمادگی شما پزشکان قلب وعروق در آزمون های ارتقاء و بورد ارائه می دهد.

 رشته قلب و عروق

موسسه رهپویان شریف همواره تلاش کرده تا با توجه به زمان اندک پزشکان محترم برای مطالعه متون مرجع رشته قلب و عروق، شرایطی را فراهم آورد تا در کمترین زمان ممکن امکان بررسی این متون فراهم گردد. بنابراین با ارائه انواع کتب، فلش کارت و یا فیلم های آموزشی، نقش شایان توجهی در مدیریت بهتر زمان و دریافت نتیجه مطلوب برای ایشان فراهم کرده است.

تمامی محصولات و خدمات موسسه رهپویان شریف در رشته قلب و عروق برگرفته از آخرین ویرایش منابع آزمون‌های ارتقاء، گواهینامه و دانشنامه تخصصی تعیین شده از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی است.

مرجع محصولات و خدمات رشته قلب و عروق

Braunwald 2019

کتب رشته قلب و عروق

  • کتب کیمیا هوشمند (1401)
  • کتب اکسیر
  • کتب مرور سریع

فیلم ها و فلش کارت رشته قلب و عروق

  • فلش کارت
  • فیلم آسکی
  • فیلم رهبورد

آزمون های رشته قلب

  • آزمون PMP
  • آزمون RPI

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید

دمو کتاب اکسیر رشته قلب (جلد 1)

این پکیج شامل 30 جلد کتاب کیمیا، 3 جلد مرور سریع، 6 جلد اکسیر، فلش کارت و 43 ساعت فیلم و پادکست آموزشی رهبورد است.

کتب اکسیر: این کتب مجموعه ای 6 جلدی از سوالات طبقه بندی شده آزمون های سال های گذشته را گردآوری کرده است.

کتب مرور سریع: چکیده ای از نکات مهم متون مرجع رشته قلب و عروق در این کتب گرد آوری شده است. سایز جیبی و قابل حمل این کتب به شما پزشکان محترم کمک می کند تا بتوانید آنها را در مکان های مختلف همراه خود داشته باشید.

فلش کارت: مزیت اصلی فلش کارتها، قابلیت ارائه آنها از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف است.

آزمون PMP : این آزمون، یک آزمون آنلاین شبیه سازی شده است که توسط سامانه اصلی وزارتخانه برگزار می گردد. بنابراین با شرکت در این آزمون می توانید دقیقا شرایط آزمون اصلی را تجربه کنید.

فیلم آسکی: در این مجموعه، فیلم کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف از سال 1396 لغایت 1400 گرد آوری شده است.

آزمون RPI: با شرکت در این آزمون می توانید از تجربیات رتبه های برتر آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته بهره مند شوید. سوالات این آزمون ها تالیفی بوده و شامل پاسخ نامه است.

فیلم رهبورد: فیلم های رهبورد موسسه رهپویان شریف، شامل صدها ساعت ویدیو و پادکست است. محتوای آنها برگرفته از پرتکرارترین مباحث آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته است. این فیلم ها توسط برجسته ترین و مطرح ترین اساتید رشته قلب و عروق تدریس شده است.