رشته قلب و عروق

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته قلب

معرفی رشته قلب و عروق

رشته قلب

این رشته تخصصی یکی از رشته های پر مخاطب موسسه رهپویان شریف می باشد.

با توجه به محدودیت زمان داوطلبان محترم و از سویی حجم بالای مطالب رفرنس جهت مطالعه و کسب آمادگی به منظور شرکت در آزمون های ارتقاء، گواهینامه ، دانشنامه تخصصی و فلوشیپ محصولات و خدمات متنوعی توسط موسسه ارائه گردیده است.

این محصولات شامل کتب ، آزمون ، فیلم و پادکست های آموزشی می باشد.

با توجه به کامل و جامع بودن محتوای علمی محصولات، دستیاران ( در تمام مقاطع تحصیلی دوران دستیاری ) و نیز داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون فلوشیپ با بهره مندی از این محصولات خواهد توانست در کوتاه ترین و کم ترین زمان ممکن آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون های پیش رو کسب نموده و به نتایج مطلوبی دست یابند.

لازم به ذکر است تمامی محصولات بر گرفته از آخرین ویرایش منابع آزمون های ارتقاء گواهینامه ، دانشنامه تخصصی و فلوشیپ، اعلامی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور بوده و هرساله در صورت نیاز بروزرسانی لازم صورت می پذیرد

 

مرجع محصولات و خدمات رشته قلب و عروق

  • Braunwald’s 2022 Edition 12
  • کتب کیمیا هوشمند (1401)
  • کتب اکسیر
  • کتب مرور سریع

فیلم ها و فلش کارت رشته قلب و عروق

  • فلش کارت
  • فیلم آسکی
  • فیلم رهبورد

آزمون های رشته قلب

  • آزمون PMP
  • آزمون RPI

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب اکسیر رشته قلب (جلد 1)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این پکیج شامل 30 جلد کتاب کیمیا، 3 جلد مرور سریع، 6 جلد اکسیر، فلش کارت و 43 ساعت فیلم و پادکست آموزشی رهبورد است.

فلش کارت

مزیت اصلی فلش کارتها، قابلیت ارائه آنها از طریق اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف است.

کتب مرور سریع

چکیده ای از نکات مهم متون مرجع رشته قلب و عروق در این کتب گرد آوری شده است. سایز جیبی و قابل حمل این کتب به شما پزشکان محترم کمک می کند تا بتوانید آنها را در مکان های مختلف همراه خود داشته باشید.

کتب اکسیر

این کتب مجموعه ای 6 جلدی از سوالات طبقه بندی شده آزمون های سال های گذشته را گردآوری کرده است.

فیلم رهبورد

فیلم های رهبورد موسسه رهپویان شریف، شامل صدها ساعت ویدیو و پادکست است. محتوای آنها برگرفته از پرتکرارترین مباحث آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته است. این فیلم ها توسط برجسته ترین و مطرح ترین اساتید رشته قلب و عروق تدریس شده است.

فیلم آسکی

در این مجموعه، فیلم کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف از سال 1396 لغایت 1400 گرد آوری شده است.

آزمون RPI

با شرکت در این آزمون می توانید از تجربیات رتبه های برتر آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته بهره مند شوید. سوالات این آزمون ها تالیفی بوده و شامل پاسخ نامه است.

آزمون PMP

با شرکت در این آزمون می توانید از تجربیات رتبه های برتر آزمون های ارتقاء و بورد سال های گذشته بهره مند شوید. سوالات این آزمون ها تالیفی بوده و شامل پاسخ نامه است.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید