معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی آزمون های ارتقاء بورد تخصصی در رشته روانپزشکی

رشته روانپزشکی

امروزه موسسه رهپویان شریف با بیش از 22 سال سابقه خدمت در چاپ و نشر کتب آموزشی، محصولات و خدمات متنوعی را به داوطلبین آزمون های ارتقاء و بورد رشته روانپزشکی عرضه کرده است. در واقع تمامی هدف این موسسه دسترسی سریع تر و آسان تر داوطلبین شرکت در آزمون های ارتقاء و بورد به متون رفرنس رشته است. بنابراین ایجاد دسترسی داوطلبان به خلاصه مطالب رفرنس، مرور مطالب در قالب سوالات و پاسخ آزمون های ارتقاء و بورد سال های اخیر راهبرد اصلی این موسسه برای رسیدن به هدف فوق است.

منابع محصولات رشته روانپزشکی موسسه رهپویان شریف

رفرنس های محصولات و خدمات رشته روانپزشکی موسسه رهپویان شریف به شرح زیر می باشد:
  • ویرایش دهم Comprehensive 2017
  • ویرایش یازدهم Synopsis 2015
  • ویرایش دوازدهم Synopsis 2022
انواع محصولات رشته روانپزشکی موسسه رهپویان شریف کتب رشته روانپزشکی
  • کیمیا هوشمند
  • اکسیر
آزمون های رشته روانپزشکی
  • سنجش RPI
  • آزمون PMP
فیلم ها و فلش کارت رشته روانپزشکی
  • فلش کارت
  • فیلم کارگاه آسکی
  • مجموعه رهبورد

جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

دمو کتاب کیمیا هوشمند رشته روانپزشکی (جلد 30)

دمو کتاب اکسیر رشته روانپزشکی (جلد 3)

محصولات آموزشی

پکیج کامل محصولات

این پکیج، جامع ترین محصول رشته روانپزشکی بوده و شامل 30 جلد کتاب کیمیا، فلش کارت، 3 جلد اکسیر و 11 ساعت مجموعه رهبورد که در این پکیج رایگان عرضه شده، می باشد.

فلش کارت

اپلیکیشن فلش کارت‌ ارتقا و بورد دارای سوالات متنوع و تالیفی می باشد که توسط اساتید عضو هیئت علمی و رتبه بورد طراحی شده است. فلش کارت های موسسه رهپویان شریف دارای نکات مهم برای هر رشته بصورت روان و طبق رفرنس است.

کتب اکسیر

کتب اکسیر، شامل مجموعه سوالات آزمونهای ارتقاء و بورد 10 سال گذشته رشته است. پاسخ نامه تشریحی آزمون ها نیز در این کتب ارائه شده است.

کتب کیمیا هوشمند

کتب کیمیا هوشمند رشته روانپزشکی مجموعه ای 30 جلدی است. این مجموعه کتب متن رفرنس رشته را ارائه داده است. همچنین از طریق کد QR این کتب می توانید به فایل اصلی رفرنس رشته دسترسی داشته باشید.

فیلم رهبورد

مجموعه کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف در قالب فیلم آسکی، گردآوری شده است.

آزمون RPI

این مجموعه کارگاه ها که مخفف ( شاخص عملکرد دستیار ) است به داوطلبین کمک می‌کند تا با نکات کلیدی و سرفصل های پرتکرار آشنا شده و صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان مطالعاتی خود مطابق نظر اساتيد و رتبه های برتر داشته باشند.

آزمون PMP

با توجه به اینکه درحال حاضر آزمون های بورد و ارتقا بصورت رایانه ای برگزار می شوند، موسسه اقدام به ارائه آزمون های آزمایشی PMP/KFP نموده است.
در برگزاری این آزمون ها از همان سامانه ای استفاده شده است که وزارت خانه نیز با آن آزمون را برگزار می کند.

فیلم آسکی

مجموعه کارگاه های آسکی موسسه رهپویان شریف در قالب فیلم آسکی، گردآوری شده است.

تماس با همکاران ما

مدیر دپارتمان مشاوره و فروش

معرفی تفصیلی خدمات موسسه و آخرین آپدیت آنها، اعلام قیمت و تخفیفات مرسوم، مشاوره تکمیلی و تخصصی درمورد بسته های پیشنهادی متناسب با سطح آمادگی برای آزمون

پشتیبان تخصصی علمی و محتوا

دریافت انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقای کیفی و رفع نقایص علمی کتب و خدمات موسسه، جذب همکار پزشک در زمینه ویراستاری علمی و ترجمه، پشتیبانی علمی از کلیه خدمات آموزشی و کلاسها. ارتباط با اساتید و مدرسین

پشتیبان فروش و مرسولات

خدمات پس از فزوش، برنامه ریزی، زمان بندی، اطلاع رسانی و پشتیبانی در خصوص ارسال کتب و مرسولات فیزیکی، و همچنین پشتیبانی های حوزه پرداخت را از این بخش پیگیری کنید