رشته اطفال

از زمانی که موسسه‌ی رهپویان شریف خدمت رسانی خود را به داوطلبان آزمون های ارتقاء و بورد آغاز نموده است، رشته اطفال به عنوان یک رشته ماژور و پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است.

موسسه‌ی رهپویان شریف با بیش از بیست و دو سال تلاش در زمینه‌ی چاپ و نشر کتب آمادگی آزمون‌های ارتقاء و بورد تخصصی در بین داوطلبان جایگاه ویژه‌ای دارد. از این رو با توجه به زمان اندک داوطلبان محترم، برای مطالعه‌ی تکست اصلی و حجم بالای مطالب، موسسه‌ی رهپویان شریف ساختار منحصر به فرد خود را این‌گونه ارائه داد تا با دسترسی داوطلبان به خلاصه مطالب موجود در رفرنس و همچنین مرور مطالب در قالب سوالات ارتقاء و بورد چند سال اخیر، در زمان کم بتوان به نتیجه‌ی مطلوب رسید.

همچنین در کنار ساختار اصلی کتب کیمیا، مجموعه کتاب‌هایی با عناوین اکسیر، سیمیا، مرور سریع، آسکی و محصولات آموزشی مانند فیلم ­ها و کارگاه­ های آموزشی بنا بر نیاز داوطلبین هر رشته تولید و در اختیار داوطلبان محترم قرار داده تا نیازهای علمی و آموزشی دستیاران و متخصصین رشته‌های مختلف مد نظر قرار گیرد.

مجموعه حاضر رشته اطفال شالوده تنظیم آخرین ویرایش منابع آزمون‌های ارتقاء، گواهینامه و دانشنامه تخصصی تعیین شده از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی بوده که شامل:

ویرایش بیست و یکم Nelson 2020  بوده است.

جهت اطلاع از آخرین بروز رسانی ها و تخفیفات ویژه کانال تلگرام موسسه رهپویان شریف را دنبال کنید.

کتب کیمیا رشته اطفال

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد.

کتب کیمیا

کتب اکسیر رشته اطفال

مجموعه کتاب های اکسیر گنجینه ای از سوالات آزمون های ارتقا و بورد تخصصی سال های گذشته به همراه پاسخ های تشریحی است. این مجموعه کتابها برای رشته های مختلف پزشکی به صورت اختصاصی گردآوری شده است .

کتب اکسیر

کتب سیمیا رشته اطفال

کتب سیمیا شامل گنجینه سوالات طبقه بندی شده سالهای قبل آزمون‌های فوق تخصصی می‌باشد که بر اساس مبحث جداسازی شده است. این کتاب‌ها برای آمادگی در آزمون دانشنامه فوق تخصصی گرد آوری شده است.

کتب سیمیا

فلش کارت رشته اطفال

فلش کارتهای جدید آزمون دستیاری، با  قابلیت پاسخ بالای هشتاد درصد در آزمون، شامل تشخیص‌ها و درمان‌ها واندیکاسیون‌ها و کلیـه کلوهای امتحانی، مشــاهده سوال و جواب کوتاه به صـــورت مجزا می‌باشد.

فلش کارت

کتب مرور سریع رشته اطفال

از ویـژگی های کــتــب مرور سریع به مــوارد زیر می توان اشــاره کرد: چکــیده نکات مهم رفرنس، درج الگورتیم های مهم، مرور رفرنس در    بـــــازه   زمانــی کوتــاه،کتــاب با ابــعاد کوچــک و قـابل حمــل.

کتب مرور سریع

آزمونهای pmp رشته ی اطفال

 موسسه اقدام به ارائه آزمون های آزمایشی PMP نموده است.در برگزاری این آزمون ها از همان سامانه ای استفاده میشود که وزرات خانه برای آزمون از آن استفاده می کند.

آزمون pmp

فیلم آسکی رشته اطفال

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی)  جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند.این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته برگزار می گردد.

فیلم آسکی

مجموعه آزمون های RPI

این مجموعه کارگاه ها که مخفف《شاخص عملکرد دستیار 》است به داوطلبین کمک می‌کند تا با نکات کلیدی و سرفصل های پرتکرار آشنا شده و در زمان مطالعه ی آنها صرفه جویی شود.

آزمون RPI

رهبورد رشته اطفال

مجموعه رهبورد شامل هزاران ساعت ویدیو و پادکست است که توسط زبده ترین اساتيد و پس از شناسایی نکات کلیدی و سرفصل های پر تکرار در آزمون های بورد و ارتقا تهیه شده است.

فیلم رهبورد

کتاب آسکی رشته اطفال

این کتاب شامل مجموعه ای از سوالات است که سعی شده مشابه با امتحان آسکی  طراحی شود. مطالعه این کتاب برای آشنایی با نوع سوالات آسکی بورد به شما کمک می کند.

کتاب آسکی