رشته اطفال

رشته اطفال از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است.

آخرین رفرنس رشته اطفال به قرار زیر می باشد:

Nelson Textbook of Pediatrics / Behrman / Kiegman / 2020

رفرنس ها رشته اطفال

کتاب کیمیای اطفال خلاصه رفرنس نلسون

مجموعه کتب کیمیا رشته اطفال

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

لیست کتب کیمیا رشته اطفال

اکسیر نمونه سوالات آزمون های اطفال

مجموعه کتب اکسیر رشته اطفال

مجموعه کتاب های اکسیر گنجینه ای از سوالات آزمون های ارتقا و بورد تخصصی سال های گذشته به همراه پاسخ های تشریحی است. این مجموعه کتابها برای رشته های مختلف پزشکی به صورت اختصاصی گردآوری شده است و ابزار مناسبی است که داوطلبان علاقه‌مند به کسب موفقیت در آزمون را برای آمادگی کامل، کمک می‌کند.

لیست کتب اکسیر رشته اطفال

فلش کارت رشته اطفال

فلش کارت رشته اطفال

فلش کارتهای جدید آزمون دستیاری، با  قابلیت پاسخ بالای ۸۰ درصد در آزمون، شامل تشخیص‌ها و درمان‌ها واندیکاسیون‌ها و کلیه کلوهای امتحانی، مشاهده سوال و جواب کوتاه به صورت مجزا می‌باشد. اگر می خواهید نزدیک زمان امتحان همه مطالب مهم  را یک ماهه مرور کنید، از  فلش کارت ما استفاده کنید.

فلش کارت‌های آمادگی آزمون

فیلم آسکی رشته اطفال

فیلم آسکی رشته اطفال

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی)  جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار میکند.این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاههای علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می گردد.

فیلم آسکی رشته اطفال

آزمون آنلاین رشته اطفال

آزمون های آنلاین رشته اطفال

آزمون های آزمایشی پذیرش دستیار تخصصی سال 98 شامل 11 مرحله آزمون آنلاین و حضوری به صورت مبحثی،مروری و جامع می باشد.

آزمون های آزمایشی آنلاین

کتاب ارتقا رشته اطفال

سوالات آزمون ارتقا رشته اطفال

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

کتاب ارتقا رشته اطفال

همایش و کلاس رشته اطفال

همایش (کلاس) آسکی رشته اطفال

موسسه رهپویان شریف هر سال همایش OSCE (همایش آسکی) جهت آمادگی آزمون شفاهی بورد را با کیفیتی بیشتر از سال قبل برگزار می‌کند. این همایش هرساله با حضور مدرسین برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی و نفرات برتر بورد تخصصی برگزار می‌گردد.

همایش (کلاس) آسکی

مجموعه کتب سیمیا

مجموعه کتب سیمیا رشته اطفال

کتب سیمیا شامل گنجینه سوالات طبقه بندی شده سالهای قبل آزمون‌های فوق تخصصی می‌باشد که بر اساس مبحث جداسازی شده است. این مجموعه کتاب‌ها برای آمادگی داوطلبان کسب موفقیت در آزمون دانشنامه فوق تخصصی گرد آوری شده است که در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد. آخرین کتاب‌های سیمیا در سه رشته زیر چاپ شده است؛ برای مشاهده عناوین و مباحث هر کتاب بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه کتب سیما رشته اطفال

مجموعه کتب سیمیا

کتاب مروری بر آسکی رشته اطفال

کتاب‌های مرور آسکی رهپویان شریف به منظور کسب مهارت و آمادگی لازم جهت آزمون شفاهی بورد تخصصی آماده گردیده است. از آنجایی که رهپویان شریف همه ساله پس از برگزاری آزمون بورد تخصصی اقدام به برگزاری کلاس‌های آسکی جهت کمک به قبول شدگان در آزمون کتبی، برای موفقیت در آزمون شفاهی می‌کند، به دلیل وجود زمان اندک میان اعلام نتایج آزمون کتبی و برگزاری آزمون شفاهی، بسیاری از علاقه‌مندان امکان حضور در کلاس‌ها را نخواهند داشت، لذا کتابهای مرور آسکی که توسط اساتید برتر تالیف شده است، نکات مهم و کلیدی را مورد بررسی قرار داده تا داوطلبان بتوانند آمادگی لازم را برای کسب موفقیت در آزمون شفاهی به دست آورند.

کتاب مروری بر آسکی رشته اطفال