گوش، حلق و بینی

چند سال از شروع تولید جزوات مربوط به آمادگی آزمون بورد تخصصی گوش و حلق و بینی (ENT) می گذرد. امسال نیز مجموعه کتب این رشته طبق رفرنس های اعلام شده تولید خواهد شد. رفرنس رشته ENT به قرار زیر می باشد :

Otolaryngology, Head & Neck Surgery/ C.W. Cummings/ 2015


کتب کیمیا

وجود مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، از مشخصات بارز مجموعه  کتب امسال رهپویان شریف است و این سوالات بر اساس ویرایش ۲۰۱۵ این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین گوش و حلق و بینی (ENT) کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۲۹ جلد جمع آوری، تدوین و منتشر گردیده است که به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اختلالات عصب فاسیال، قاعده جمجمه، اطفال3,2,1 ، بیماری های وستیبولار، انکولوژی سر و گردن، گوش داخلی2,1، کاشت حلزون، علوم پایه در اتولوژی، بررسی های تشخیصی، گوش خارجی و میانی، فارنکس و مری، لارنکس2,1، گردن، تیروئید، پاراتیروئید، رینولوژی2,1، اصول پایه، مباحث  عمومی2,1 ، جراحی پلاستیک صورت2,1 ، رینوپلاستی، لارنگولوژی2,1  ، حفره دهان، غدد بزاقی.

 

تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۶ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته گوش و حلق و بینی در سال ۱۳۹۷ در کتب کیمیای رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب کیمیا، چاپ شده و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.  


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند