پاتولوژی

رشته پاتولوژی به عنوان یکی از رشته های پر طرفدار، به یاری خدا و به همت رتبه های برتر سالهای گذشته و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی با توجه به رفرانس های جدید تالیف و ترجمه می گردد. رفرنس‌های رشته پاتولوژی به قرار زیر می باشد:

Henrys Clinical Diagnosis /2016

Robbins and Cotran Pathologic Basis of Disease /2015

Rosai and Ackerman’s Surgical Pathology/2018

 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین پاتولوژی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل شده و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود:

تیروئید، چشم، گوش- مغز استخوان و لنف نود- پانکراس، آدرنال، پاراتیروئید و هیپوفیز- صفاق و خلف صفاق، طحال، کبد و کیسه صفرا- گوارش- حفره های دهان، ماگزیلا و مندیبل، غدد بزاقی- زنان- تخمدان و پستان- بافت نرم و استخوان- دستگاه تناسلی مذکر- کلیه و مجاری ادراری- دستگاه تنفسی و مدیاستن- دستگاه عصبی- پوست و قلب- آزمایشگاه بالینی- شیمی بالینی۲,۱- ادرار و سایر مایعات بدن- هماتولوژی و انتقال خون۲,۱- هموستاز و ترومبوز- ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی۲,۱- میکروبیولوژی3,2,1- پاتولوژی مولکولی- رابینز۳,۲,۱

 

 

تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۶ با کتب کیمیا

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۰ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته پاتولوژی در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید


کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.
 


سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند