قلب

رشته قلب از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات قلب همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته قلب به قرار زیر می باشد:

Heart Disease / Braunwald/ W.B. Saunders/ 10th Edition/ 2019

 

رفرنس-جدید-قلب

 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه  سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار کتب قلب سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات قلب گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرنس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته ی قلب امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل شده و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر می باشد:

اصول بیماری قلبی‌عروقی - ارزیابی بیمار قلبی- اکوکاردیوگرافی- روش‌های تشخیص در بیماری‌های قلبی‌عروقی  2,1- نارسایی قلبی 3,2,1 - نارسایی قلبی، آریتمی قلبی- آریتمی قلبی 2,1- ارست، سنکوپ و آترواسکلروز- فشار خون، پیشگیری اولیه بیماری قلبی- تاثیر اختلالات لیپوپروتئین، تغذیه، ورزش و بیماری‌های متابولیک در بیماری‌های قلبی- STEMI - NSTE-ACS، Stable Angina- مداخلات کرونری از طریق پوست- بیماری‌های آئورت، استروک- درمان بیماری‌های انسدادی غیرکرونری، دیابت و قلب- بیماری‏های مادرزادی قلب- عفونت‌های قلبی‌عروقی، کاردیومیوپاتی 1- کاردیومیوپاتی 2، میوکاردیت- عوارض قلبی کانسردرمانی و ایدز، بیماری‌های پریکاردیال- بیماری تروماتیک قلب، آمبولی ریه، فشارخون ریوی- آپنه خواب، بیماری قلبی‌عروقی در سالمندان و در خانم‌ها- بیماری قلبی در بارداری، ورزش و قلب، بیهوشی در بیمار قلبی- بیماریهای قلبی‌عروقی و اختلالات دیگر ارگان‌ها 2,1

 


 

کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند