طب اورژانس

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته طب اورژانس به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری کتاب‌های طب اورژانس همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد شده است.

رفرنس های جدید رشته طب اورژانس به قرار زیر می باشد :

  • Rosen’s Emergency Medicine Concepts and Clinical Practice 8th edition
  • Clinical Procedure in Emergency Medicine Roberts 2017
  • Hedjes 2018
  • Tintinalli’s Emergency Medicine A Comprehensive Study Guide 2016
  • AHA 2015
  • Manual of Emergency and Critical Care Ultrasound 2nd Edition

  • Strauss and Mayer’s Emergency Department Management
  •  Advanced Trauma Advanced Trauma Life Support, Student Course Manual, 2012

رفرنس-طب-اورژانس-ارتقا-و-بورد-تخصصی

 

 


مجموعه کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گرد آوری شده است.

این مجموعه در ۳۶ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل شده و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر می‌باشد:

ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل- اصول تکنیک های جراحی زنان- مدیریت اندوسکوپی و کنترل خونریزی- جراحی زنان 2.1- جراحی فیستول های لگن- اندوکرینولوژی بالینی 2- اصول پایه- ژنیکولوژی عمومی- مراقبتهای اولیه و پیشگیرانه- جراحی زنان- اختلالات عملکرد آنورکتال، اختلالات اندوکرین- انکولوژی نواک- آناتومی و فیزیولوژی- جفت، لانه گزینی و تشکیل جنین- مراقبتهای پره ناتال- جنین و اختلالات جنینی- بیماریهای تروفوبلاستیک جفت، سزارین- زایمان- تولد- نوزاد- نفاس- عوارض مامایی2,1- عوارض پزشکی و جراحی2,1- فیزیولوژی تولیدمثل- اندوکرینولوژی بالینی 1-  روشهای جلوگیری از بارداری- ناباروری 


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد با کتب کیمیا

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۹ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته طب اورژانس در سال ۱۳۹۶ در کتب کیمیا رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید


کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب کیمیا، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند