رادیوتراپی

رشته پرتو درمانی به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار به یاری خدا و به همت رتبه‌های برتر سال‌های گذشته و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی با توجه به رفرنس‌های جدید تالیف و ترجمه می گردد. رفرنس های رشته پرتو درمانی به قرار زیر می‌باشد:

1- Cancer Principles & Practice of Oncology/ Vincent T. Devita / Lippincott/9th edition / 2015
2- Principles and Practice of Radiation Oncology/ Carlos A. Perez / Lippincott /2019
3- The Physics of Radiation Therapy/ Faiz khan/ Lippincott/ th edition/2010
4- Radiobiology for the Radiologist/ Eric J. Hall/ Lippincott /5 th edition/ 2006


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.

این مجموعه در ۱۱ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود:

گوارش 1 و 2 – پستان – دارو – ادراری تناسلی – سر و گردن – لنفوم ، لوسمی – ریه – عصب مرکزی – سارکوم – اطفال – پوست – متاساز ، اورژانس – غدد ، تیروئید ، نورواندوکراین – زنان – مباحث مینور – فیزیک 1 و 2 :


 

کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات آزمون ارتقاء هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری درآن سال می‌باشد.

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند