داخلی

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته داخلی به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. رشته داخلی از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات داخلی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته داخلی به قرار زیر می باشد :

Harrison’s Principles of Internal Medicine/ Braunwald, Eugene / Mc Graw Hill / 2018

ترجمه-رفرنس-جدید-آزمون-ارتقا-بورد-داخلی


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره‌گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گردآوری شده است.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار کتب داخلی سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات داخلی گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرنس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته داخلی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل شده و حداکثر تا اسفند ماه سال جاری منتشر خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر می‌باشد:

قلب ۱و۲و۳و۴ گوارش ۱و۲و۳و۴ روماتولوژی ۱و۲و۳ کلیه ۱و۲و۳ ریه ۱و۲و۳ عفونی ۱و۲و۳و۴ نورولوژی غدد ۱و۲و۳و۴ خون ۱و۲و۳و۴

 

برای تهیه کتابها هم اکنون اقدام کنید


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سال‌های گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ شده و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد .

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


تطبیق و تشابه

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۶ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته داخلی در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید


سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و بدون پاسخ تشریحی منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری درآن سال می‌باشد.

سوالات-آزمون-ارتقا-رشته-داخلی

 

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند