جراحی

امسال نیز سری جزوات جراحی عمومی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته جراحی عمومی به قرار زیر می باشد:

  • Sabiston Textbook of Surgery / Saunders / 2017
  • Schwartz Principles of Surgery / McGraw – Hill / 2015
  • Maingot / 2012

 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می‌باشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گردآوری شده است.

این مجموعه در 36 جلد جمع آوری و تدوین شده است که به مرور زمان تکمیل شده و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر می‌باشد:

پانکراس- امنیت بیماران کولون، رکتوم و آنوس- بیماریهای سر و گردن- اختلالات خواب- کیسه صفرا، طحال- درمان جراحی چاقی، کبد جدار شکم، دست- سوختگی سارکوم، هرنی- جراحی سالمندان- آب و الکترولیت- آپاندیس، روده باریک- اورولوژی، ارتوپدی جراحی- اعصاب، بیهوشی بیماریهای پستان- هموستاز، شوک هرنی دیافراگماتیک و مری- بارداری، سونوگرافی، شکم حاد- مراقبتهای ویژه جراحی، جراحی بالینی- تروما- بیماریهای شریانی- بیماریهای خوش خیم و بدخیم معده- بهبود زخم، عفونتهای جراحی ژنیکولوژی MIS جراحی اطفال جراحی پلاستیک و ترمیمی قفسه سینه، ریه، پلور تیروئید، پاراتیروئید، آدرنال بیماریهای پوست، عروق، لنفاوی، انکولوژی و پیوند، پاسخ سیستمیک به آسیب، بیماریهای قلبی آنوریسم های توراسیک و دیسکسیون آئورت جراحی های شکمی ۱و۲

 


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.  


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد با کتابهای کیمیا

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۱ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته جراحی در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید

 


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند