اورولوژی

رشته اورولوژی به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار از جمله رشته‌هایی است که به یاری خدا و به همت رتبه های برتر  سالهای گذشته و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی بر اساس کمپل ۲۰۱۶  تالیف و ترجمه می گردد. رفرنس رشته اورولوژی به قرار زیر می باشد:

Campbell-Walsh Urology 2016


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ‌های تشریحی، بر اساس رفرنس جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته اورولوژی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین ارولوژی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۱۷ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل شده و حداکثر تا اسفند ماه منتشر خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر می‌باشد:

هماچوری و عفونت سیستم ادراری، التهاب و عفونت سیستم تناسلی، سیستم تولید مثل مردان، ناباروری، جراحی بیضه، پنیس، مجرا و اسکروتوم، RVH ، انسداد مجاری ادراری، ناتوانی جنسی، تومور کلیه، دیورتیکول، فیستول، بی‌اختیاری مردان، دایورژن ادراری، مثانه نوروژنیک، تومور مثانه، تومور لگنچه و رتروپریتوئن و جراحی کلیه، BPH، سرطان پروستات، ارزیابی عفونت ادراری و کیست کلیوی در اطفال، اورولوژی اطفال.

برای تهیه کتابها هم اکنون اقدام کنید


کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ شده و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۶ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته اورولوژی در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و بدون پاسخ تشریحی منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری درآن سال می‌باشد.

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند