اطفال

رشته اطفال از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است.

آخرین رفرنس رشته اطفال به قرار زیر می باشد:

Nelson Textbook of Pediatrics / Behrman / Kiegman / 2019

 

رفرنس-جدید-اطفال
 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور می باشد، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید گردآوری شده است.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان شریف درباره کیفیت و نوشتار کتب اطفال سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات اطفال گرفته شد. تجمیع کامل سوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی بر اساس رفرنس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته اطفال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۱ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است. این کتابها از زمان ثبت نام، به صورت تدریجی به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر می باشد:

قلب ۱و۲ - بیماریهای متابولیک-  گوارش ۱و۲و۳ - هماتولوژی - روماتولوژی - نوزادان۱ - نورولوژی ۲ - کودک بدحال - بیماریهای تنفسی (ریه) - بیماریهای عفونی ۱و۲و۳و۴و۵ - تغذیه - رشد و نمو -  بیماریهای غدد ۱و۲ - اورولوژی، آب و الکترولیت - احیای نوزادان،نفرولوژی - واکسیناسیون و مانا - چشم گوش و ژنتیک - آلرژی و ایمونولوژی - پوست و ارتوپدی و روانپزشکی - انکولوژی


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.  


سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند