ارتوپدی

امسال نیز سری کتاب‌های کیمیا، ویژه رشته ارتوپدی همچون سال‌های پیش در موسسه تولید مجدد شده است. رفرنس‌های رشته ارتوپدی به قرار زیر می‌باشد:

۱-ارتوپدی بالغین و تکنیک های جراحی و ستون فقرات
Campbelle’s Operative Orthopedics 2017
۲-ارتوپدی اطفال

Tachdjian’s Pediatric Orthopaedics/2014
۳-شکستگی های اطفال و بالغین

Rockwood & Green Fractures in Children/2015
Rockwood & Green Fractures in Adults /2015
۴- آکادمی آمریکا ۲۰۰۸

Ortho’s & Prosthosis /AAOS Gray’s Anatomy

۵-(مباحث مربوط به اندامها و ستون فقرات)


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید تالیف و گردآوری شده است.
این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اسپاین۱ (اسکولیوز و کیفوز)- اسپاین ۳,۲- تومور۲,۱- زانو و تیبیا ۳,۲,۱- لگن و هیپ و فمور۲,۱- پرتس و SCFE و- DDH- شانه و هومروس ۲,۱- آرنج- Hand ۳,۲,۱- عفونت و شکستگی های باز و سندرم کمپارتمان- Basic کمپل- آمپوتاسیون و آرترودز- gait و آنومالی های مادرزادی ۲,۱- فوت و انکل۲,۱ - پولیو و میلومننگوسل و CP- بیماری های نوروماسکولار- اعصاب محیطی و میکروسرجری- کلیات راکوود- باقیمانده راکوود اطفال و بالغین- دیسپلازی اسکلتی و مقالات


کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته با پاسخ می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با پاسخ غیرتشریحی منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

لطفا تغییرات صفحه ساز را ذخیره کنید ! ..more..

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند