لوگو رهپویان شریف

021-66908000

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی در آزمون های ارتقا بورد تخصصی، فوق تخصص و فلوشیپ

اپلیکیشن-شریف

با توجه به نیاز همکاران گرامی در خصوص آموزش دقیق که صرفا شامل حفظیات نشود، بر آن شدیم که در جهت غنی تر کردن محتوای کتابهای چاپ شده توسط این موسسه و ارائه سایر انواع محتوای آموزشی (شامل ویدیو، پادکست متن اصلی رفرنس، جداول ، تصاویر، الگوریتم ها و…) از تکنولوژی های روز جهان بهره ببریم .برای آنکه امنیت اطلاعات کاربران قابل تضمین باشد ، سعی کردیم تمام پارامتر های امنیتی را در این اپلیکیشن فرض کرده و با توجه به تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران ، از ظرفیت های PWA  استفاده کنیم.

برنامه نویسی PWA به کاربران کمک می کند چنانچه به هر دلیلی ارائه دهنده سیستم عامل موبایل (مانند اپل ، اندروید ) سعی در تحریم و قطع دسترسی کاربران ایرانی داشته باشد ، همچنان سرویس های موسسه برای همکاران قابل استفاده باشد.

هر چند استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان است ، در لینک های زیر آموزش جامعی برای استفاده از اپلیکیشن قرار داده شده است تا داوطلبین گرامی بتوانند بدون کوچکترین مشکل از آن استفاده کنند. خواهشمند است قبل از استفاده از اپلیکیشن ، آموزشهای زیر را مشاهده فرموده و چنانچه باز هم با مشکل مواجه شدید ، از طریق کلیک بر روی لینک انتهای این صفحه مستقیما به کارشناسان پشتیبانی موسسه در واتس اپ پیام دهید.

BLOCK
نصب و راهنمای اپلیکیشن رهپویان شریف
BLOCK
BLOCK
آموزش استفاده از سامانه pmp

 

چنانچه در هرکدام از مراحل نصب دچار مشکل شدید می توانید با کلیک بر روی لینک واتس اپ زیر، مسئله را با پشتیبان فنی مطرح کنید (جهت تسریع و تسهیل فرایند پشتیبانی، لطفا نام کامل، رشته و شماره موبایلی که در هنگام تهیه محصولات یا خدمات به واحد فروش موسسه اعلام کرده بودید را نیز در پیام ارسال فرمایید)

واتس اپارتباط با پشتیبانی