آموزش نصب اپلیکیشن موسسه

معرفی کلیه محصولات جهت کسب آمادگی در آزمون های ارتقا بورد تخصصی، فوق تخصص و فلوشیپ

اکثر نرم افزارهایی که در گستره وب عرضه می شوند دارای انواع مختلفی هستند که اپلیکیشن موسسه رهپویان شریف نیز از این قاعده مستثنی نیست. این اپلیکیشن در سه ورژن Standard ، Enterprise و Developer عرضه شده که در زیر به تفاوت آنها می پردازیم:

نسخه Developer:
این نسخه ویژه توسعه دهندگان نرم افزار است که قاعدتا برای داوطلبین گرامی کاربرد خاصی ندارد بنابراین از ارائه توضیحات در مورد آن صرفنظر می گردد.

نسخه Standard:
این نسخه دارای آسانترین راه نصب بوده که در بخش نصب اپلیکیشن رهپویان شریف نیز به آن اشاره شده است و برای داوطلبینی مناسب است که قصد استفاده از اپلیکیشن در موبایل های استاندارد را دارند. معمولا بسیاری از برندهای سازنده موبایل (خصوصا سامسونگ) در ارائه نسخه های اندروید سازگار با تولیدات خود اقدام به سفارشی سازی سیستم عامل می کنند که همین مسئله باعث خارج شدن ورژن سیستم عامل اندروید از حالت استاندارد می شود و ایشان به راحتی نمی توانند از تمام قابلیت های اپلیکیشن های Standard بهره ببرند. ما به داوطلبینی که به هر دلیلی در استفاده از اپلیکیشن موسسه دچار مشکل هستند (مثلا برخی فایلها یا محتواها برایشان به درستی باز نمی شود) پیشنهاد می کنیم از نسخه Enterprise که در ادامه به آن پرداخته می شود استفاده کنند.

نسخه Enterprise:
بواسطه محدودیتهایی که در ارائه نسخه های Standard برای کاربرانی که از موبایل های با سیستم عامل سفارشی سازی شده استفاده می کنند وجود دارد، موسسه رهپویان شریف اقدام به انتشار نسخه توسعه داده شده از اپلیکیشن خود در قالب نسخه Enterprise نموده است که طریقه نصب و استفاده از آن در زیر آموزش داده می شود:

آموزش
آموزش
آموزش

چنانچه در طی کردن هرکدام از مراحل نصب دچار مشکل شدید می توانید با کلیک بر روی ارتباط با پشتیبانی مسئله را با پشتیبان فنی مطرح کنید

واتس اپارتباط با پشتیبانی