• Image 02
  همکارگرامی ، تبلت فوق حاوی بیش از 20.000 فلش کارت آزمون رزیدنتی 92 می باشد که تمامی تشخیص ها ، درمان ها ، اندیکاسیون ها و سوالات سالهای گذشته را در بر داردمزیت آن این است که جهت درک بیشتر و به خاطر سپاری بهتر مطالب به همراه هر فلش کارت یک اسلاید وجود دارد . علاوه بر آن تبلت دارای قابلیت جستجو و جعبه لایتنر نبز میباشد. با توجه به بررسيهاي همه جانبه و ملاحظات اقتصادي  و تنوع محصولات در بازار و نيز فقدان توليد کننده داخلي با اين کيفيت و قيمت با چند شرکت بازرگاني واردکننده، مذاکره شد و دستگاه پيش رو با توجه به امکانات و زيبايي منحصر بفرد در بازار ومطابق شأن داوطلبان موسسه تقديم و معرفي مي گردد.
  اميد است اين وسيله و محتواي علمي آن که حاصل زحمات دهها نفر از اساتيد و نفرات اول رزيدنتي و بورد مي باشد راهگشاي داوطلبان آزمون رزيدنتي 92 باشد. 

   آموزش استفاده از فلش کارت به صورت انیمیشن

  فایل ویدئویی و آموزشی فلش کارت

  توضیحات کامل در مورد مزایای فلش کارت

 • Image 08

    1- آموزش تكنيك هاي روش مطالعه صحيح، تندخوانی، تقویت حافظه، تست زني، مهندسي معكوس، تكنيك هاي Relaxation و غلبه بر استرس ، نكته برداري  و .....  آموزش سیستم فلش کارت و یادگیری بدون فراموشی سباستین لایتنر.

  2- آموزش برنامه ریزی مطالعاتی ، برنامه مرور بر اساس spaced repetition فرمول مطالعاتی موسسه رهپویان شریف آشنایی با ده سالنامه شریف و روش استفاده از آن در هدف چینی برای موفقیتهای تحصیلی و شغلی پزشکان.
  3- اجرای برنامه external motivation ( همایش رایگان )
  4- مشاوره اختصاصي آزمون پزشكان عمومي و تخصصي ( رزيدنتي ، بورد تخصصي و فوق تخصصي )( تلفنی و حضوری )  

   

  اطلاعات بیشتر


 • Image 03جزوات کاملا جدید موسسه رهپویان شریف .

  ما مفتخریم جزوه روماتولوژی را طبق رفرنس هاریسون 2012 و سیسیل 2010 در نمایشگاه کتاب برای اولین بار به شما همکاران گرامی ارائه دهیم ، در ضمن ثبت نام جزوات داخلی با رفرنس جدید آغاز شده است . همچنین مجموعه سوالات پیش کارورزی اسفند 91 با پاسخهای کاملا تشریحی در نمایشگاه کتاب ارائه خواهد شد ،در ضمن برای اولین بار در نمایشگاه کتاب کلیپ های تولید شده جهت آمادگی آزمون رزیدنتی به نمایش و فروش گذاشته خواهد شد ، جهت آشنایی از برنامه ریزی فروردین تا اسفند 92 جهت آمادگی آزمون رزیدنتی با موسسه تماس حاصل نمائید .
  در نگارش جزوات سال 92 سعي بر اين شده است كه هيچ مطلب مهمي جا نيفتد و از بهترين شيوه هاي مطالعاتي بهره گيري شده است ، تا علاوه بر موفقيت در آزمون هاي پره انترني و دستياري ، از نظر آموزشي نيز مفيد باشد. 
  از ويژگي هاي منحصر به فرد اين جزوات : ادامه مطلب

  نمونه جزوات   پوست    رادیولوژی   روانپزشکی   روماتولوژی                      

 • راهنمای مطالعاتی جهت پاسخ به آزمونهای هر درس شامل 2 قسمت است :
   1-  آناليز تمامي سؤال هاي پره انترني و دستياري 14 سال گذشته به صورت تفكيك شده تا آخرين دوره ازشهريور76 تا اسفند 89 در ابتداي هر درس تا داوطلبان محترم با نحوه طرح سؤالات و ميزان توجه طراحان به مباحث مختلف هر درس و جزئيات مربوط به آن ها آشنا شوند.
   2- بهترين و ساده ترين روش هاي پاسخ دهي به سوالات هر درس و يافتن پاسخ صحيح.
  براي مثال در درس پوست : سوال ها بيش تر در مورد تشخيص هاي تيپيك مي آيد. دانستن درماتوپاتولوژي هم مفيد است.
   براي پاسخ به سؤال هاي پوست چند روش وجود دارد:

  ورود به سایت آزمون آنلاین

 • از سال 1387 تاكنون موسسه رهپويان شريف اقدام به برگزاري سيستمي نوين و كارآمد با نام آزمونهاي تلفني كرده است كه در چند سال اخير مورد توجه ویژه داوطلبين آزمون رزيدنتي و بورد تخصصی قرار گرفته است .

  در اين سيستم با برنامه اي دقيق و بر اساس جزوات آموزشي  به شكل روزانه از داوطلب آزموني به شكل تلفني گرفته مي شود و در نهایت پايان هر ماه كارنامه كامپيوتري به شكل يك سيستم آناليز دقيق براي داوطلب ارسال مي شود. بدين شكل داوطلب علاوه بر اينكه نسبت به برنامه روزانه خود متعهد مي شود، روند پيشرفت خود را نيز به شكل روزانه در پايان ماه مشاهده خواهد كرد و طبيعتا اشكالات و نقاط ضعف خود را شناسايي كرده وآنها را برطرف خواهد كرد 

  ادامه مطلب و مشاهده فایل ویدئویی

 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01
 • Image 01

رزیدنتی