آمادگی آزمون ارتقاء و بورد

12 دانشجو ثبت نام کرد

  پکیج های آموزشی : (Training package)

  پکیج های آموزشی، مجموعه خدمات آموزشی و راهبردی برای تسهیل در مسیر آزمون های ارتقاء و بورد جهت کسب نتایج عالی توسط داوطلبان می باشد. خدمات ارائه شده در این پکیج های آموزشی، که به سه پکیج (A,B,C) تتقسیم بندی می شود به شرح زیر است :

  ۱- برنامه ریزی (Educational Planning) :

  برنامه و تقویم آموزشی و مطالعاتی در بازه های زمانی مختلف است، جهت مطالعه کاربردی تر و مفیدتر در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.

  ۲-پشتیبانی (Educational support ) :

  در بازه های زمانی مختلف، فردی به عنوان پشتیبان (مشاور) پیگیر امور آموزشی داوطلب خواهد بود و نحوه مطالعه، ساعات مطالعه و برنامه درسی داوطلب را بررسی می کند ، که با همراه شدن به برنامه ریزی صورت گرفته توسط موسسه حس مسئولیت پذیری داوطلب (Accountability)افزایش می یابد.

  ۳-کارنامه و پایش (Record and monitor ) :

  در فواصل زمانی مختلف و با توجه به بودجه بندی مباحث و با در نظر گرفتن شرایط داوطلبان، آزمون های آنلاین برای داوطلبان برگزار خواهد شد. برای هر داوطلب پس از هر آزمون ، کارنامه ای کامل و پایش شده صادر و در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد.

  ۴-مشاوره و روان شناسی انگیزشی (Counseling and motivational psychology ) :

  در بازه های مختلف مشاور یا کارشناسی که تجربیات کافی در زمینه مشاوره فردی و شناسایی نقاط قوت و ضعف داوطلبان دارد، طی تماس های تلفنی به مدت کافی پیرامون مطالب عنوان شده با داوطلب خواهد داشت. از جمله مزایا و جزئیات این قسمت تقویت حافظه Memory enhancemate)) ، افزایش عملکرد آموزشی(Educational performance) ، آموزش هیپنوتیزمی انگیزشی ، مشاوره خانواده ، مشاوره فردی ، و تحصیلی می باشد .

  ۵-مشاوره خصوصی توسط نفرات برتر بورد (Private consultations ) :

  رتبه های تک رقمی سال های گذشته، به عنوان افرادی موفق که تجربیات و اطلاعات علمی آن ها می تواند مفید واقع شود، تماس های تلفنی مشاوره ای به صورت پرسش و پاسخ را با داوطلب خواهند داشت.

  ۶-مشاوره خصوصی توسط اساتید هیئت علمی (Connect with proffessors) :

  در این قسمت ارتباط علمی- مشاوره ای با اساتید همچنین جهت رفع اشکال این امر صورت می گیرد ، این مشاوره های خصوصی در قالب کلاس های آنلاین برگزار خواهد شد.

  “رهپویان شریف گامی نو در عرصه نشر و آموزش پزشکی” جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات و توضیحات مربوط به برنامه پکیج ها با ما تماس بگیرید

  نقد و بررسی دوره

  3

  3
  1 امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

  هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

  شرکت در دوره
  • خصوصی
  • 1 هفته, 3 روز
  • نشان دوره
  • گواهی پایان دوره

  برچسب های دوره ها

  ابزارک جستجوی پیشرفته دوره ها

  آموزه های جناب آقای دکتر شریف

  دوره های محبوب

  کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند