گوش، حلق و بینی

چند سال از شروع تولید جزوات مربوط به آمادگی آزمون بورد تخصصی گوش و حلق و بینی (ENT) می گذرد. امسال نیز مجموعه کتب این رشته طبق رفرنس های اعلام شده تولید خواهد شد. رفرنس رشته ENT به قرار زیر می باشد :

Otolaryngology, Head & Neck Surgery/ C.W. Cummings/ 2015


کتب کیمیا

  وجود مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، همچنین سال ۱۳۹۶ از مشخصات بارز مجموعه  کتب امسال رهپویان شریف است و این سوالات براساس ۲۰۱۵ Cummings پاسخ دهی خواهد شد. این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین گوش و حلق و بینی (ENT) کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اختلالات عصب فاسیال قاعده جمجمه اطفال ۱,۲,۳ بیماری های وستیبولار انکولوژی سر و گردن گوش داخلی ۱,۲ کاشت حلزون علوم پایه در اتولوژی، بررسی های تشخیصی گوش خارجی و میانی فارنکس و مری لارنکس ۱,۲ گردن تیروئید، پاراتیروئید رینولوژی ۱,۲ اصول پایه ENT  عمومی ۱,۲ جراحی پلاستیک صورت ۱,۲ رینوپلاستی لارنگولوژی ۱,۲ حفره دهان غدد بزاقی  

دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۶ (به زودی)


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .  


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۶ با کتب درسنامه ۱۳۹۶

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۳ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته ENT در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1396

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۶
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند