مصاحبه با نفرات برتر

مصاحبه با نفرات برتر

مصاحبه با خانم دکتر آزاده لعلی

مصاحبه با جناب آقای دکتر ترکاشوند

مصاحبه با نفرات برتر در مجله طب شریف

دکتر سهند محمدزاده رتبه برتر آزمون بورد تخصصی رشته‌ی آسیب شناسی سال 96: رشته آسیب شناسی هم حجم مطالب زیاده و دقیقاباید از سال اول برنامه داشته باشید. الان که رتبه یک رو کسب کردم میدونم ارزش زمانی که گذاشتم رو داشته و خیلی راضی هستم .سال اول به دلیل فشار کاری بخش فرصت کمتری داشتم. ولی از سال دو به بعد که حجم کار بیمارستان کمتر شد، روزی متوسط چهار پنج ساعت و در شش ماهی که برای بورد از بخش آف شدیم روزی ده ساعت درس میخواندم .
بیشتر کتابهای تکست رو میخواندم. درواقع ماهیت آزمون بورد طوریست که باید روی مطالب درسی مسلط باشی و بتوانی درچند روز آخر مانده به امتحان، مطالب را مرور کنی تا به آمادگی خوبی برسی. سال اول از دوستان بالاتر خواستم که کتابهای مناسبی را معرفی کنند که اکثرا موسسه رهپویان شریف رو معرفی میکردند و من از این کتابها استفاده کردم.

دکتر زینب آهنگر دارابی رتبه برتر آزمون بورد متخصص عفونی سال 96 در مصاحبه با طب شریف:

نفرات برتر بورد انتظار دارند که بتوانند به راحتی جذب هیأت علمی در شهر دلخواهشان گردند. امیدوارم مسئولین اولویت بیشتری را برای نفرات برتر بورد قائل شوند

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفین

مولفین موسسه رهپویان شریف از بهترین مولفین کتابهای گروه پزشکی هستند. انتشارات بسیاری از مولفین محترم موسسه رهپویان برای انتشار کتابهایشان دعوت کرده اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه در رشته خود می باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند