از چله زمستان تا بهار با تخفیف کاملاً استثنایی برای آزمون‌های پزشکی سال ۹۸ آماده شوید

رهپویان شریف مجری تخصصی آمادگی آزمون‌های بورد تخصصی و رزیدنتی در کشور، با جشنواره از چله زمستان تا بهار، فرصتی کاملاً استثنایی برای متقاضیان شرکت در آزمون‌های دستیاری، ارتقاء و بورد و فوق تخصص سال ۹۸ فراهم کرده‌است.

اگر در روز اول کمپین بهارانه رهپویان شریف، کتب یا پکیج‌های آمادگی آزمون را خریداری کنید، ۴۰٪ تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. از روز دوم تا پایان جشنواره هر روز ۱٪ از میزان کل تخفیف کسر می‌شود. برای استفاده از تخفیف بیشتر، سریعتر اقدام کنید.

ثبت سفارش با تخفیف ویژه

برنامه شما برای شرکت در آزمون ارتقاء و بورد سال ۹۸ چیست؟

قرار گرفتن در صدر رتبه‎های برتر آزمون ارتقاء و بورد تخصصی و فائق آمدن بر دغدغه کمبود وقت، بسیاری از پزشکان را نگران و مضطرب می‌کند. دسترسی به منابع دقیق آزمون ارتقاء و بورد و داشتن برنامۀ مطالعاتی قطعاً مشکلات مربوط به مدیریت زمان را حل می‌کند و پزشکان را برای طی کردن مسیر موفقیت در آزمون ارتقاء و بورد کمک می‌کند.

رهپویان شریف در طول ۱۸ سال فعالیت تخصصی در حوزه تالیف و نشر کتب آزمون ارتقاء و بورد و ارائه پکیج‌های جامع آمادگی آزمون، بیش از ۶۰٪ از کل متقاضیان آزمون ارتقاء و بورد کشور را تحت پوشش قرار داده است.

سری کتب کیمیا مجموعه‌ای کامل شامل شرح درس و خلاصه مفهومی از رفرنس اعلام شده به همراه پاسخ تشریحی از سوالات ارتقا و بورد تخصصی است که توسط رتبه‌های برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هئیت علمی دانشگاه‌ها گردآوری شده است. درسنامه محور بودن این کتب به داوطلبان در مطالعه آسان و سریع منابع آزمون کمک می‌کند.

برخلاف کتاب‌های موجود در بازار نشر، کتب کیمیا بصورت ترجمه و تالیف توسط اعضای هئیت علمی دانشگاه‌ها گرداوری شده است. در این حالت مواردی که نیاز به شرح بیشتری دارند، مورد بررسی و بازنگری قرار می‌گیرد.

در کتب کیمیا بعد از هر مبحث سوالات ارتقاء و بورد آن همراه با پاسخ تشریحی در دسترس قرار گرفته است. پزشکان محترم بلافاصله بعد از خواندن هر مبحث، به سوالات طبقه‌بندی شده دسترسی دارند و علاوه بر سنجش سطح یادگیری، می‌تواند با نحوه طرح سوال و شیوه پاسخ‌دهی آشنا شوند.

کتب کیمیا هر سال پس از برگزاری آزمون ارتقاء و بورد و براساس رفرنس‌های جدید مورد بازبینی و ویرایش قرار می‌گیرد. بنابراین چنانچه در سال‌های گذشته از کتب کیمیا استفاده کرده‌اید و یا فقط به‌دنبال خرید منایع آزمون ارتقاء و بورد 98 هستید، سری کتب کیمیا 98 کاملاً متفاوت است.

خرید کتب کیمیا ۹۸ با تخفیف استثنایی

از 0 تا 100 حضور در آزمون ارتقاء و بورد با پکیج ویژه

تخفیف-کتاب-های-آزمون-ارتقا-و-بورد-تخصصی

خرید کتب یا استفاده از سوالات سال‌های گذشته برای آمادگی آزمون‌های پزشکی خوب است اما تمام دغدغه‌ یک پزشک را رفع نمی‌کند. برای موفقیت شما نیاز دارید تا برنامۀ مدون مطالعاتی  متناسب با ویژگی‌های خود داشته باشید. ابداً نمی‌توان یک برنامه را به تمام پزشکان با سطوح مختلف تسلط بر رفرنس‌ها ارائه داد.

در پکیج ویژه آزمون ارتقاء و بورد شما بصورت هفتگی و یا روزانه با مشاور علمی، انگیزشی، روانشناس و مشاوره پشتیبان خود در تعامل و ارتباط هستید. تیمی از اعضای هئیت علمی دانشگاه، رتبه‌های برتر بورد تخصصی و مشاوران با تجربه به شما برای آمادگی آزمون کمک می‌کنند.

با شرکت در آزمون‌های آزمایشی، جامع و PMP / KFP این پکیج، حضور در آزمون اصلی بورد تخصصی برای شما بسیار آسان می‌شود. این آزمون‌ها شبیه‌سازی شده با آزمون اصلی بورد تخصصی است و داوطلب براساس تقویم آموزشی و برنامه مطالعاتی در این آزمون‌ها شرکت می‌کند.

استفاده از پکیج ویژه آزمون ارتقاء و بورد با تخفیف

دسترسی آسان  به سوالات طبقه‌بندی شده آزمون‌های پزشکی

دسترسی به سوالات و پاسخ‌های آزمون‌های پزشکی در رده‌های مختلف آزمون ارتقاء و بورد یا آزمون‌ فوق تخصص شاید به نظر ساده باشد اما طبقه‌بندی این سوالات براساس مباحث و پاسخ‌های دقیق تشریحی و ذکر نکات چندان ساده نیست.

تفاوت بارز کتب اکسیر و سیمیا رهپویان شریف با کتب موجود در بازار، طبقه‌بندی سوالات، پاسخ‌های دقیق و ذکر نکات توسط رتبه‌های برتر بورد و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

این کتب به داوطلبان کمک می‌کند تا در مدت زمان محدود، مطالعات قبلی خود را بازنگری کرده و نکات جدیدی را یاد بگیرند که ممکن است تا پیش از این به آنها توجه نداشته‌اند.

داوطلبان آزمون ارتقاء و بورد نیز با استفاده از کتب اکسیر در 3 سری اکسیر بیهوشی، اکسیر داخلی و اکسیر اطفال به تمام سوالات آزمون‌های ارتقاء و بورد دسترسی خواهند داشت.

نکته بسیار مهم در کتب اکسیر جمع‌آوری هر ساله سوالات به محض اتمام آزمون‌های ارتقاء در کلیه قطب‌های کشوری برای استفاده رزیدنت‌های شرکت‌کننده سال چهار در آزمون بورد تخصصی و آزمون‌های ارتقاء و بورد سال بعد است.

 

پاسخ به ۸۰ درصد سوالات آزمون با اختصاص فقط ۲۰ درصد از زمان

اولین دغدغه پزشکان محترم برای آمادگی در آزمون‌های پزشکی کمبود وقت است. شیفت‌های طولانی حضور در بیمارستان، درگیری‌های کاری و شخصی، اتفاقات زمان‌گیر و در یک کلام نداشتن فرصت و تمرکز کافی برای مطالعه رفرنس‌ها سدی برای موفقیت در آزمون‌های پزشکی است. رهپویان شریف راهکارهای جالبی برای این مشکل ارائه کرده است.

اپلیکیشن آمادگی آزمون رزیدنتی، شامل فلش‌کارت‌های جدید آزمون دستیاری است که هماهنگ با آخرین رفرنس‌ها و برای پاسخ دهی به 80 سوالات آزمون طراحی و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

فلش کارت‌ها در فواصل و زمان‌های معین بطور خودکار و مطابق با منحنی به یادسپاری لایتنر در صفحه موبایل ظاهر شده تا آن مطلب بطور کامل و پایدار به حافظه دراز مدت سپرده شود. این اپلیکیشن برای یادگیری در حد تسلط در مدت زمان محدود بر رفرنس‌های آزمون دستیاری طراحی شده است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای مرور یکماهه و شرکت در آزمون رزیدنتی سیستم فلش کارت این موسسه را روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط بهره‌مندی تخفیف ویژه و خریداری کتب و پکیج‌ها با ما تماس بگیرید و یا به کانال تلگرام رهپویان شریف مراجعه کنید.

0 پاسخ به "از چله زمستان تا بهار با تخفیف کاملاً استثنایی برای آزمون‌های پزشکی سال ۹۸ آماده شوید"

ارسال یک پیغام

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند