قلب

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته قلب به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات قلب همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته قلب به قرار زیر می باشد :  

Heart Disease / Braunwald/ W.B. Saunders/ 10th Edition/ 2014


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۵ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته قلب امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین قلب کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اصول بیماری قلبی عروقی ارزیابی بیمار قلبی اکوکاردیوگرافی روشهای تشخیص در بیماریهای قلبی عروقی ۱,۲ نارسایی قلبی ۱,۲,۳ آریتمی قلبی ۱,۲ ارست، سنکوپ و اترواسکلروز فشار خون، پیشگیری اولیه بیماری قلبی تاثیر اختلالات لیپوپروتئین، تغذیه، ورزش و بیماریهای متابولیک در بیماریهای قلبی بیماریهای آترواسکلروتیک قلب STEMI NSTEMI، IHD مداخلات کرونری از طریق پوست بیماریهای آئورت، استروک درمان بیماریهای انسدادی غیر کرونری، دیابت و قلب بیماری‏های مادرزادی قلب بیماریهای دریچه ای قلب عفونتهای قلبی عروقی، کاردیومیوپاتی ۱ کاردیومیوپاتی ۲، میوکاردیت عوارض قلبی کانسردرمانی و ایدز، بیماریهای پریکاردیال بیماری تروماتیک قلب، آمبولی ریه، فشارخون ریه آپنه خواب، بیماری قلبی عروقی در سالمندان و در خانمها بیماری قلبی در بارداری، ورزش و قلب، بیهوشی در بیمار قلبی بیماریهای قلبی عروقی و اختلالات دیگر ارگانها ۱,۲


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .  


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۵ با کتب درسنامه ۱۳۹۵

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۹ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته قلب در سال ۱۳۹۵ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1395

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۵

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۵
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند