قلب

رشته قلب از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات قلب همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته قلب به قرار زیر می باشد:

Heart Disease / Braunwald/ W.B. Saunders/ 10th Edition/ 2014


کتب کیمیا


از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه .سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار کتب قلب سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات قلب گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرانس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته ی قلب امسال رهپویان شریف است.


این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود:

اصول بیماری قلبی‌عروقی - ارزیابی بیمار قلبی- اکوکاردیوگرافی- روش‌های تشخیص در بیماری‌های قلبی‌عروقی  2,1- نارسایی قلبی 3,2,1 - نارسایی قلبی، آریتمی قلبی- آریتمی قلبی 2,1- ارست، سنکوپ و آترواسکلروز- فشار خون، پیشگیری اولیه بیماری قلبی- تاثیر اختلالات لیپوپروتئین، تغذیه، ورزش و بیماری‌های متابولیک در بیماری‌های قلبی- STEMI - NSTE-ACS، Stable Angina- مداخلات کرونری از طریق پوست- بیماری‌های آئورت، استروک- درمان بیماری‌های انسدادی غیرکرونری، دیابت و قلب- بیماری‏های مادرزادی قلب- عفونت‌های قلبی‌عروقی، کاردیومیوپاتی 1- کاردیومیوپاتی 2، میوکاردیت- عوارض قلبی کانسردرمانی و ایدز، بیماری‌های پریکاردیال- بیماری تروماتیک قلب، آمبولی ریه، فشارخون ریوی- آپنه خواب، بیماری قلبی‌عروقی در سالمندان و در خانم‌ها- بیماری قلبی در بارداری، ورزش و قلب، بیهوشی در بیمار قلبی- بیماریهای قلبی‌عروقی و اختلالات دیگر ارگان‌ها 2,1


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد.


فلش کارت

فلش کارت های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس با قابلیت پاسخ بالا در آزمون.


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که در زمان مشخص میتوانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


آموزش آنلاین
این کلاسها با هدف آمادگی هرچه بهتر و بیشتر رزیدنت ها و متخصصین برای آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی میباشد . در این کلاس ها هرجلد توسط اساتید هیئت علمی و رتبه های برتر بورد تخصصی تشریح و تدریس میگردد .  داوطلبان میتوانند در زمان مشخص شده برای کلاس ها حضور آنلاین داشته باشند .


محصولات آزمون ۱۳۹۶

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفین

مولفین موسسه رهپویان شریف از بهترین مولفین کتابهای گروه پزشکی هستند. انتشارات بسیاری از مولفین محترم موسسه رهپویان برای انتشار کتابهایشان دعوت کرده اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه در رشته خود می باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند