عفونی

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته عفونی به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات عفونی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته عفونی به قرار زیر می باشد :

Mandell’s Principles and Practice of Infectious Diseases/Churchill livingstone 2015


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۵ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته عفونی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین عفونی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اپیدمیولوژی، نقص ایمنی آنتی بیوتیک ها ۱,۲,۳ عفونتهای دستگاه گوارش عفونت های قلب و عروق عفونت های سیستم اعصاب مرکزی عفونت های پوست، بافت نرم و سیستم ادراری کلامیدیا، مایکوپلاسما و بیماری های منتقله جنسی عفونتهای دستگاه تنفسی عفونت های استخوان و چشم هپاتیت های ویروسی HIV (جلد اول) HIV (جلد دوم) ویروس ها ۱,۲,۳ باکتری ها ۱,۲,۳ مایکوباکتریومها قارچها ۱,۲ پروتوزوآها کرمها عفونتهای بیمارستانی مباحث پیوند تب، راش و عفونت در بیماران خاص واکسیناسیون، مسافران


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .  


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۵ با کتب درسنامه ۱۳۹۵

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۲ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته عفونی در سال ۱۳۹۵ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهتت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1395

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۵

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۵
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند