طب اورژانس

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته طب اورژانس به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات طب اورژانس همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته طب اورژانس به قرار زیر می باشد :

Rosen’s Emergency Medicine Concepts and Clinical Practice 8th edition Clinical Procedure in Emergency Medicine Roberts and Hedjes 2014 Tintinalli’s Emergency Medicine A Comprehensive Study Guide 2016 AHA 2015

آخرین رفرانس های جدید اضافه شده :
Manual of Emergency and Critical Care Ultrasound 2nd Edition

Strauss and Mayer’s Emergency Department Management

Advanced Trauma Life Support® Student Course Manual, 2012


مجموعه کتب درسنامه ۱۳۹۶

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۶ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته طب اورژانس امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین طب اورژانس کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

تروما ۱,۲ متابولیسم و اندوکرینولوژی ارتوپدی ۱,۲ دستگاه تنفس سیستم عروقی اصول برخورد در بحرانها اطفال ۱,۲ توکسیکولوژی ۱,۲ سیستم ادراری تناسلی قلب بارداری بیماریهای عفونی نورولوژی و روانپزشکی AHA پزشکی قانونی ایمونولوژی، انکولوژی و هماتولوژی آسیبهای محیطی دستگاه گوارش EMS دهان، چشم، ENT هجز ۱,۲,۳,۴,۵


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .  


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۶ با کتب درسنامه ۱۳۹۶

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۹ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته طب اورژانس در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


 

دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۶


 

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند