زنان

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته زنان به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات زنان همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته زنان به قرار زیر می باشد :
Williams Obstetrics / 23th edition/ MC. Graw Hill/ 2014 Telinde’s(operative gynecology)/ 12th edition / Williams and Wilkins/2015 Clinical Gynecology Endocrinology and Infertility (Sperrof)/ William & Wilkins 2011 / Berek & Novak’s Gynecology/ 15th edition/ Williams and Wilkins/ 2012


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۶ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته زنان امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین زنان کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل اصول تکنیک های جراحی زنان مدیریت اندوسکوپی و کنترل خونریزی جراحی زنان ۱و۲ جراحی فیستول های لگن انکولوژی اصول پایه ژینکولوژی عمومی مراقبتهای اولیه و پیشگیرانه جراحی زنان اختلالات عملکرد آنورکتال، اختلالات اندوکرین انکولوژی آناتومی و فیزیولوژی جفت، لانه گزینی و تشکیل جنین مراقبتهای پره ناتال جنین بیماریهای تروفوبلاستیک جفت، سزارین زایمان تولد نوزاد نفاس عوارض مامایی ۱و۲ عوارض پزشکی و جراحی ۱و۲ فیزیولوژی تولیدمثل اندوکرینولوژی بالینی ۱ اندوکرینولوژی بالینی ۲، روشهای جلوگیری از بارداری ناباروری


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .  


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۶ با کتب درسنامه ۱۳۹۶

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۰ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته زنان در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1396

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

 

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۶
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند