MENUMENU

زنان

رشته زنان از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات زنان همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته زنان به قرار زیر می باشد :

Williams Obstetrics / 23th edition/ MC. Graw Hill/ 2014 Telinde’s(operative gynecology)/ 12th edition / Williams and Wilkins/2015 Clinical Gynecology Endocrinology and Infertility (Sperrof)/ William & Wilkins 2011 / Berek & Novak’s Gynecology/ 15th edition/ Williams and Wilkins/ 2012


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار کتب زنان سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات زنان گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرانس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته زنان امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل- اصول تکنیک های جراحی زنان- مدیریت اندوسکوپی و کنترل خونریزی- جراحی زنان 2.1- جراحی فیستول های لگن- اندوکرینولوژی بالینی 2- اصول پایه- ژنیکولوژی عمومی- مراقبتهای اولیه و پیشگیرانه- جراحی زنان- اختلالات عملکرد آنورکتال، اختلالات اندوکرین- انکولوژی نواک- آناتومی و فیزیولوژی- جفت، لانه گزینی و تشکیل جنین- مراقبتهای پره ناتال- جنین و اختلالات جنینی- بیماریهای تروفوبلاستیک جفت، سزارین- زایمان- تولد- نوزاد- نفاس- عوارض مامایی2,1- عوارض پزشکی و جراحی2.1- فیزیولوژی تولیدمثل- اندوکرینولوژی بالینی 1- روشهای جلوگیری از بارداری- ناباروری


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .


فلش کارت

فلش کارت های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس با قابلیت پاسخ بالا در آزمون.


فلش کارت های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس با قابلیت پاسخ بالا در آزمون.


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که در زمان مشخص میتوانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


آموزش آنلاین

این کلاسها با هدف آمادگی هرچه بهتر و بیشتر رزیدنت ها و متخصصین برای آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی میباشد . در این کلاس ها هرجلد توسط اساتید هیئت علمی و رتبه های برتر بورد تخصصی تشریح و تدریس میگردد . داوطلبان میتوانند در زمان مشخص شده برای کلاس ها حضور آنلاین داشته باشند .


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۶ با کتب درسنامه ۱۳۹۶

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۰ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته زنان در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون ۱۳۹۶

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند