زنان و زایمان

رشته زنان و زایمان از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات زنان همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد.

رفرنس جدید رشته زنان و زایمان برای آزمون ارتقا و بورد به قرار زیر می باشد:

  • Williams Obstetrics / 25th edition/ MC. Graw Hill/ 2018
  • Te Linde’s Operative Gynecology / 12th edition / Williams and Wilkins/2015
  • Clinical Gynecology Endocrinology and Infertility (Sperrof)/ William & Wilkins 2011
  • Berek & Novak’s Gynecology/ 15th edition/ Williams and Wilkins/ 2012

 

رفرنس-زنان-آزمون-ارتقا-و-بورد-رشته-زنان-و-زایمان

 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور است. این مجموعه، سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، و بر اساس رفرنس های جدید می باشد.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار کتب زنان سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات زنان گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرانس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته زنان رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل- اصول تکنیک های جراحی زنان- مدیریت اندوسکوپی و کنترل خونریزی- جراحی زنان 2.1- جراحی فیستول های لگن- اندوکرینولوژی بالینی 2- اصول پایه- ژنیکولوژی عمومی- مراقبتهای اولیه و پیشگیرانه- جراحی زنان- اختلالات عملکرد آنورکتال، اختلالات اندوکرین- انکولوژی نواک- آناتومی و فیزیولوژی- جفت، لانه گزینی و تشکیل جنین- مراقبتهای پره ناتال- جنین و اختلالات جنینی- بیماریهای تروفوبلاستیک جفت، سزارین- زایمان- تولد- نوزاد- نفاس- عوارض مامایی2,1- عوارض پزشکی و جراحی2.1- فیزیولوژی تولیدمثل- اندوکرینولوژی بالینی 1- روشهای جلوگیری از بارداری- ناباروری

 

 

تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد با کتب کیمیا

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۰ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته زنان در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است.

جهت مشاهده کلیک کنید

کتاب مرور سریع ویلیامز

رهپویان شریف کتاب جدیدی برای داوطلبان آزمون ارتقا و بورد تهیه کرده است که جمع بندی و مرور سریع کل مطالب برجسته کتابهای ۳۰ جلدی کیمیا در رشته زنان و زایمان می‌باشد. برای تهیه کتاب «مرور سریع ویلیامز» بر دکمه زیر کلیک کنید.

تماس بگیرید

کتاب Pelvic

آخرین کتابی که رهپویان شریف برای داوطلبان رشته زنان و زایمان در دست تهیه دارد، کتاب Pelvic می‌باشد. منتظر خبرهای بیشتر در این باره باشید...

 


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته با پاسخ می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.

.


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با پاسخ غیرتشریحی منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند