روان‌پزشکی

کتب کیمیا ویژه رشته روانپزشکی به عنوان یکی از رشته های پر طرفدار از جمله رشته هایی است که به یاری خدا و به همت رتبه های برتر سالهای گذشته و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی با توجه به رفرنس های جدید تالیف و ترجمه می گردد. رفرنس های رشته روانپزشکی به قرار زیر می باشد:

  • Comprehensive Textbook of Psychiatry, 2017
  • Synopsis of Psychiatry, 2015
  • Textbook of-Descriptive Psychopatology (Sims’ Symptoms in the Mind), 2015

 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.

این مجموعه در ۲۸ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اختلالات خلق2,1- اسکیزوفرنی2,1- تشخیص، معاینه، تظاهرات بالینی- اختلالات اضطرابی- دارو 3,2,1- نوروسایکیاتری 2,1- روشهای کمی و تجربی/ طبقه بندی- اختلالات سازگاری / اروژانس روانپزشکی- روانشناسی اجتماعی /فرهنگی / تئوریهای شخصیتی- اختلال وسواس جبری، تروما، استرس و سانحه- اختلالات تجزیه ای،سایکوسوماتیک، سندرم خستگی مزمن- اختلال شناختی/ شخصیتی- موضوعات مورد توجه ویژه / طب مکمل- سایکوتراپی- اطفال- بزرگسالی/ سالمندی/ روانپزشکی عمومی/ اخلاق در روانپزشکی- نوروساینس- اختلالات سکس / دیس فوری جنسی / سوءاستفاده جنسی / تولید مثل- آگاهی از واقعیت، احساس و عمل- اختلالات خوردن، خوابیدن، کنترل تکانه- اختلالات وابسته به مواد- مقالات- داروی 4

 


 

فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با کلید پاسخ‌ها (غیرتشریحی) منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند