رادیولوژی

رشته رادیولوژی از دیگر رشته هایی است که سال گذشته دستخوش تغییرات عمده ای شده بود ، امسال نیز شاهد چنین تغییراتی در رفرانس های این رشته بودیم به عنوان مثال  HAAGA2009 به HAAGA2016 تغییر یافت.همچنین امسال به جای گلدبرگ ، رومک ۲۰۱۱ در دستور کار جهت ترجمه و تالیف قرار گرفته است ، همینطور فیزیک رادیولوژی را نیز به عنوان جلد ۳۰ ام به مجموعه کتب امسال اضافه نمو ده ایم . متقاضیان شرکت در آزمون می توانند نسبت به تهیه جزوات جدید اقدام فرمایند. جزوات امسال به مانند سالهای گذشته، با همکاری رتبه های برتر بورد سال های اخیر تهیه می شود و شامل مفهومی ترین و جامعترین نکات و سئوالات از رفرانس های ذیل می باشد. این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین رادیولوژی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند رفرنس های رشته رادیولوژی به قرار زیر می باشد. 

 Fundamentals of Diagnostic Radiology /Brant and Helms/ 2012 Diagnostic ultrasound / CM Rumack / 2011 Whole Body CT and M.R.I / John Haaga /2016 Musculoskeletal Imaging, The Requisites / Manaster, May and Disler / 2013 Physics of Radiology/ Christensen/1990


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۵ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته رادیولوژی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

گوارش ۱,۲,۳ برست، ادراری تناسلی پزشکی هسته ای قلب و رادیو مداخله ای اطفال، نورو اطفال گوارش ۱,۲,۳ نورو ۱,۲ نورورادیولوژی (برنت)، آناتومی (هاگا) ادراری تناسلی ریه ۱,۲,۳ سر و گردن ۱ سر و گردن ۲ (هاگا و برنت) سر و گردن اطفال (هاگا)، ستون فقرات (هاگا و برنت) رومک ۱,۲,۳,۴,۵ ریکویزیت ۱,۲,۳,۴ فیزیک رادیولوژ


فلش کارت

 فلش کارت های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس با قابلیت پاسخ بالا در آزمون.


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که در زمان مشخص میتوانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


آموزش آنلاین

این کلاسها با هدف آمادگی هرچه بهتر و بیشتر رزیدنت ها و متخصصین برای آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی میباشد . در این کلاس ها هر جلد توسط اساتید هیئت علمی و رتبه های برتر بورد تخصصی تشریح و تدریس میگردد . داوطلبان میتوانند در زمان مشخص شده برای کلاس ها حضور آنلاین داشته باشند.


مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال 1396

 

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفین

مولفین موسسه رهپویان شریف از بهترین مولفین کتابهای گروه پزشکی هستند. انتشارات بسیاری از مولفین محترم موسسه رهپویان برای انتشار کتابهایشان دعوت کرده اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه در رشته خود می باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند