رادیولوژی

رشته رادیولوژی از دیگر رشته هایی است که سال گذشته دستخوش تغییرات عمده ای شده بود ، امسال نیز شاهد چنین تغییراتی در رفرانس‌های این رشته بودیم به عنوان مثال، امسال Rumack 2018 در دستور کار جهت ترجمه و تالیف قرار گرفته است. سال گذشته نیز Haaga 2009 به  Haaga 2016 تغییر یافت. متقاضیان شرکت در آزمون می‌توانند نسبت به تهیه جزوات جدید اقدام فرمایند. جزوات امسال به مانند سالهای گذشته، با همکاری رتبه های برتر بورد سال های اخیر تهیه می شود و شامل مفهومی ترین و جامع‌ترین نکات و سوالات از رفرنس‌های ذیل می باشد. این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین رادیولوژی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه‌ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند. رفرنس‌های رشته رادیولوژی به قرار زیر می‌باشد:

  •  Fundamentals of Diagnostic Radiology / Brant and Helms / 2012
  • Diagnostic ultrasound / CM Rumack / 2018
  • Whole Body CT and M.R.I / John Haaga /2016
  • Musculoskeletal Imaging, The Requisites / Manaster, May and Disler / 2013
  • Physics of Radiology / Christensen/ 1990

رفرنس-ENT-گوش-حلق-بینی-۹۸


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته رادیولوژی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۱ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل شده و حداکثر تا اسفند ماه منتشر خواهد شد. این سری به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید. مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر  می باشد:

گوارش ۱,۲,۳ برست، ادراری تناسلی پزشکی هسته ای قلب و رادیو مداخله ای اطفال، نورو اطفال گوارش ۱,۲,۳ نورو ۱,۲ نورورادیولوژی (برنت)، آناتومی (هاگا) ادراری تناسلی ریه ۱,۲,۳ سر و گردن ۱ سر و گردن ۲ (هاگا و برنت) سر و گردن اطفال (هاگا)، ستون فقرات (هاگا و برنت) رومک ۱,۲,۳,۴,۵ ریکویزیت ۱,۲,۳,۴ فیزیک رادیولوژی


کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته با پاسخ می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

 

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و بدون پاسخ تشریحی منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری درآن سال می‌باشد.

 

 

 

 

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند