داخلی

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته داخلی به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. رشته داخلی از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات داخلی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس رشته داخلی به قرار زیر می باشد :

Harrison’s Principles of Internal Medicine/ Braunwald, Eugene / Mc Graw Hill / 2015


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۶ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته داخلی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین داخلی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار جزوات داخلی سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات داخلی گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۹۶ به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرانس جدید از مشخصات بارز سری کتب رشته داخلی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

قلب ۱و۲و۳و۴ گوارش ۱و۲و۳و۴ روماتولوژی ۱و۲و۳ کلیه ۱و۲و۳ ریه ۱و۲و۳ عفونی ۱و۲و۳و۴ نورولوژی غدد ۱و۲و۳و۴ خون ۱و۲و۳و۴


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .  


تطبیق و تشابه

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۶ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته داخلی در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1396

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

 

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه آزمون سال ۱۳۹۶
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند