جراحی

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته جراحی عمومی به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات جراحی عمومی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته جراحی عمومی به قرار زیر می باشد :
Sabiston Textbook of Surgery / Saunders/ 2016 Schwartz Principles of Surgery/ McGraw – Hill /2015 ۲۰۱۲ Maingot


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۶ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته جراحی عمومی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین جراحی عمومی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

پانکراس امنیت بیماران کولون، رکتوم و آنوس بیماریهای سر و گردن، اختلالات خواب کیسه صفرا، طحال درمان جراحی چاقی، کبد جدار شکم، دست سوختگی سارکوم، هرنی، جراحی سالمندان آب و الکترولیت آپاندیس، روده باریک اورولوژی، ارتوپدی جراحی اعصاب، بیهوشی بیماریهای پستان هموستاز، شوک هرنی دیافراگماتیک و مری بارداری، سونوگرافی، شکم حاد مراقبتهای ویژه جراحی، جراحی بالینی تروما بیماریهای شریانی بیماریهای خوش خیم و بدخیم معده بهبود زخم، عفونتهای جراحی ژنیکولوژیMIS جراحی اطفال جراحی پلاستیک و ترمیمی قفسه سینه، ریه، پلور تیروئید، پاراتیروئید، آدرنال بیماریهای پوست، عروق، لنفاوی انکولوژی و پیوند پاسخ سیستمیک به آسیب بیماریهای قلبی آنوریسم های توراسیک و دیسکسیون آئورت جراحی های شکمی ۱و۲


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۶ با کتب درسنامه ۱۳۹۶

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۱ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته جراحی در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1396

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

 

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۵
دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۶
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند