با شمارش معکوس تخفیف از چله تا بهار همراه شوید!

امسال برای پزشکان عزیزی که قصد دارند در آزمون‌های ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۸ شرکت کنند، مژده داریم. رهپویان شریف جشنواره تخفیف روزانه‌ای را از چله کوچک زمستان سال ۹۷ برای شما تدارک دیده است. طرح «از چله تا بهار» به این صورت است که هر چه زودتر در آن شرکت کنید، از تخفیف بیشتری بهره‌مند می‌شوید!

 

تخفیف-کتاب-ها-و-منابع-آزمون-ارتقا-و-بورد-تخصصی

تخفیف با شمارش معکوس برای داوطلبان آزمون ارتقاء و بورد

در روز اول جشنواره یعنی ۱۰ بهمن ماه، تخفیف‌ها از ماکزیمم خود (که بین ۳۵ تا ۴۰٪ است) شروع می‌شوند. هر روز که به پایان سال نزدیک می‌شویم، درصد تخفیف‌ها ۱ درصد کمتر خواهد شد. به طوری که در روز آخر جشنواره، به حداقل تخفیف می‌رسیم که بین ۲۰ تا ۳۰٪ است.

تخفیف در نظر گرفته شده برای پکیج‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال در روز اول یک پکیج دارای ۴۰٪ تخفیف بوده و پکیج دیگر دارای ۳۵٪ تخفیف می‌باشد. جدول زیر نشان می‌دهد بازه‌ی تخفیف پکیج‌های مختلف در هر روز از جشنواره چقدر است. برای مشاهده اندازه بزرگتر جدول، روی آن کلیک نمایید.

برای اطلاع از میزان تخفیف هر پکیج با ما تماس بگیرید تماس بگیرید!

جدول-تخفیف-روزانه
برای مشاهده اندازه بزرگتر جدول، روی آن کلیک نمایید

 کدام محصولات شامل تخفیف می‌شوند؟

تخفیف به کلیه محصولات آموزشی آزمون‌های ارتقا و بورد تعلق می‌گیرد. این محصولات شامل مجموعه کتاب‌های کیمیا و اکسیر، فلش کارت‌ها، مشاوره، فیلم‌های آسکی و رفرنس‌خوانی و دو آزمون آنلاین جامع آزمایشی می‌شوند. برای اطلاع از جزئیات پکیج‌های تخفیف، محتوای آنها، و میزان تخفیف هر پک، همین امروز با ما تماس بگیرید.

کتاب‌های کیمیا درواقع درسنامه‌های آمادگی آزمون‌های ارتقا و بورد تخصصی به همراه مجموعه سوالات آزمون ارتقای کلیه قطب‌های کشور در سال‌های اخیر به همراه پاسخ های کاملا تشریحی و بر اساس رفرنس های جدید هستند.  مشخصه بارز کتب کیمیا این است که مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور، این کتاب ها را به صورت درسنامه محور برای شما تالیف و ترجمه کرده‌اند. کتب کیمیا به دستیاران و متخصصین کمک می‌کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با استفاده از چکیده‌ای که کتاب‌های کیمیا در دسترس آنها می‌گذارد، در کوتاه‌ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن برسند. این مجموعه با آخرین رفرنس‌ها به روز رسانی شده است.

کتاب‌های اکسیر، گنجینه سوالات طبقه بندی شده آمادگی آزمون بورد تخصصی هستند. این کتاب‌ها بر اساس مباحث رفرنس‌ها از سوالات سالهای گذشته هر رشته تشکیل شده‌اند و هر سال بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ شده و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

فلش کارت‌ها اپلیکیشن موبایلی هستند که به شما کمک می‌کنند تا از زمان خود بهترین بهره را ببرید و در فواصل زمانی منظم منطبق بر عملکرد مغز، مطالب مهم را مرور و یادآوری کنید. چطور می شود در دنیای پر از ازدحام امروز، مدیریت زمان داشت و بر لحظات و دقیقه های روز خود کنترل داشت؟ این امر فقط در صورتی امکان پذیر است که بتوانید مطالب علمی را براحتی آنها را جابجا کرده و همیشه دم دست داشته باشید و یادگیری را به امری مداوم و دائمی تبدیل کنید. این کار با اجرای سیستم فلش کارت به راحتی میسر است. کافی است که در اوقات مرده‌ی خود، برنامه فلش کارت موبایل را اجرا کرده و به زمان و حافظه و شکل یادگیری خود تسلط کامل پیدا کنید.

آزمون‌های آنلاین جامع رهپویان شریف، مشابه آزمون اصلی توسط مولفان و اساتید برتر طراحی شده‌اند و شما می‌توانید با شرکت در آنها، آمادگی ذهنی پیدا کرده و وضعیت خود را بسنجید. در جشنواره تخفیف چله تا بهار دو آزمون آنلاین جامع هم در پک‌های تخفیفی قرار گرفته‌اند.

پکیج‌های مشاوره ویژه آزمون ارتقا و بورد تخصصی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • خدمات مشاوره علمی
  • خدمات مشاوره انگیزشی و روانشناسی
  • خدمات پشتیبانی توسط کارشناس مشاوره

 

برای اطلاع از محتویات هر پک و درصد تخفیف روزانه آنها، همین الان با پشتیبانان رهپویان شریف تماس بگیرید. تماس بگیرید!

همچنین می‌توانید فرم تماس زیر را پر کنید تا کارشناسان رهپویان شریف با شما تماس بگیرند و به سوالات شما درباره پکیج‌های تخفیف پاسخ دهند.

 

تخفیف-جزوه-و-کتاب-آزمون-ارتقا-و-بورد

 

0 پاسخ به "با شمارش معکوس تخفیف از چله تا بهار همراه شوید!"

ارسال یک پیغام

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند